Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Temetés, de mikor ?

Temetés, de mikor ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Segítséget vagyis tanácsot szeretnék kérni! Annyit segített már ez a csoport ,hátha most is tud valaki.

Holnap lenne édesanyám temetése, viszont éjszaka elhunyt a nagymamám is (édesanyám anyukája).

Családi sír van , a mamát anyukám mellé szerettük volna helyezni.

Viszont nem tudom ,hogy pár nap eltéréssel lehetséges a sírt "megbolygatni "vagy temessük őket egyszerre és csússzon anyué pár napot ?

Borzasztó helyzetben vagyok most , nem tudom mit kellene tennem ,csak repkedek jobbra balra tanácstalanul....teljesen szét hallottam.

Köszönöm



ápr. 19. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a temetkezési vállakozót, mit javasol. Most az lenne neked a legjobb, ha valaki levenné a válladról a döntés terhét, neki pedig pontosan ez a munkája, ezzel bíztad meg.

Részvétem!

ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem, kérdező! Ez borzalmas lehet. A családoddal együtt intézzétek, hogy ne a te nyakadba boruljon minden egyszerre. A temetkezésnél tudnak segíteni.
ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Temessetek egyszerre, az a legjobb.
ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez borzalmas, őszinte részvétem!

Én is csak annyit tudok javasolni, amit a többiek, beszélj a temetkezési vállalkozóval. Kitartást!

ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudnék a csúszásról mondani, hogy mennyire nyitott a temetés? Mennyi rokon jön távolról? Ők dolgoznak?

Csak azért, hogy egyrészt ha van olyan aki hírekből tudja hol a temetés, Anyukádat ismerte, Téged nem annyira, nehezebben értesül a változásról.

Másrészt az is más, hogy valaki csakis ezért utazott vagy utazik fel, kikért egy szabadnapot, utolsó pillanatban kell módosítania.


Nem gobd átrakatni, csak ezekre kell figyelni, hogy biztos mindenki időben értesüljön.

ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

"Egy szemetegetore van szukseged,h ne kelljen nagy godrot asni."


Ennek a felhasználónak az azonnali kitiltátását javaslom.

ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

A vállalkozó azt tanácsolta ,hogy együtt legyenek mert aggályos pár nap különbséggel felnyitni a sírt és rengeteg dolog befolyásolja.

A rokonok extra megertoek voltak ! Szerintük is az lesz a legszebb búcsú, ha együtt mennek !

ápr. 19. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
8, ❤️❤️❤️
ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!