Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz velem szerintetek? Mi...

Mi lesz velem szerintetek? Mi a sorsom?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok.

Nem volt komoly párkapcsolatom, mindig szeretői státuszban voltam házas férfiak oldalán (nekem így volt kényelmes) órákra találkoztunk szexelni, néha egy-egy ebéd/vacsora.


A kölcsönösen jó szexen kívül nem érdekelnek a férfiak, minimálisan sem, csak a rosszat látom bennük: megcsalás, házimunka, takarítani utánuk, családon belüli erőszak (megverhet/bántalmazhat még az is, akiből egyáltalán nem néznéd ki) szexuális aberráció (olvastam a múltkor itt, hogy egy nő a férje telefonján állat-nő szexvideókat talált.. no komment) gyerek után leléphet, és még sorolhatnám..



Szeretek egyedül lenni, egyedül élek 18 éves korom óta.

Nagyon határozott, karakán, magabiztos nő vagyok. Olyan, aki mindent mindenkinél jobban tud. :)



Elképzelhető, hogy öreglány maradok?


Mi lehet itt a megoldás, hogy elkerüljem az egyedül maradást?


ápr. 19. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretek egyedül lenni, egyedül élek 18 éves korom óta."


vs.


"Mi lehet itt a megoldás, hogy elkerüljem az egyedül maradást?"


Majd, ha eldöntöd, hogy mit is akarsz valójában, akkor majd szólj! Most jelenleg azt se tudod, hogy mit akarsz. A szöveged első felében sírsz, hogy miért nem akarsz párkapcsolatot, meg neked tök jó egyedül lenni, aztán az utolsó mondatod meg ezeknek pont az ellenkezője.

ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A karakán, mindent jobban tudó nőnek nehéz dolga van ilyen tekintetben. Ha nem akarsz egyedül maradni a személyiséged miatt, akkor keress egy papucsot. Ha viszont azok nem vonzanak, és miért is vonzanának, akkor vagy otthagynak a picsába, legkésőbb a gyerek születése után, vagy állítasz magadon, hogy lehessen veled élni.

Sajnálom, ha nyers voltam, csomagolhattam volna neked cukormázba, de a lényeg ez. Kompromisszum.

ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem kellenel! Aki hazas ferfiakkal kavar azt megvetem! 36/f single
ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Amit vetsz azt aratsz. Egy magabiztos nő ezt tudja, ezért még véletlenül sem gyorsít, hanem pont ellentétje-fékezz az ilyen úton amin te tobzódsz. Bár szerintem már esélytelen vagy, mert egy jóérzésű ember-még egyszer elbotolhat (szerető), mert elmegy az esze, na de rendszeresen?
ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Engem ilyennek állított be egy ember-mint a itt te írsz magadról, aztán az idő megmutatta, hogy ki mondott igazat. Jelen pillanatban több évtized után az elmúlt időben bukik folyamatosan a rágalmazóm. Nekem családom van, normális életet élek, a rágalmazóm elvált, meg egyik ágyból, és egyik palitól a másikig mászkál. Lassan most már ott tart, hogy örül ha egy f.rkat tud magának összeszedni. Aki hajlandó..
ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*amit
ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Én szívesen feleségül vennélek. 30/F


Nem ütnélek meg soha, max a popidat csapkodnám szex közben, ha engednéd.

ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell férjhez menni, ha nem akarsz. Ha alkalmasnak érzed magad, javaslom, hogy csinálj gyereket. Vagy spermadonorral vagy valamelyik "kalandoddal". Nem te lennél az első, aki nem akar férfival együtt élni, de gyereket viszont szeretne, és jól fel is neveli.
ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel úgy látszik képtelen vagy a valódi kötődésre, használnak még pár évig, aztán közeledik a lejtmenet. Mindig lesz fiatalabb és vonzóbb nő akit a férfiak majd választanak idővel helyetted.

Aki csak a testét tudja adna, az nem sok mindenből gazdálkodhat majd később. Az érzelmi kiüresedés és magány pedig kb garantált.

Nyilván kivétel ha pszichopata az illető és nincsenek érzései.

ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem szimpi a hölgy. Egy házas budapesti férfi ;)
ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!