Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek tortent mar hasonlo?

Veletek tortent mar hasonlo?

Figyelt kérdés
Megyek a buszon es egy 20 ev koruli srac odaszol hogy latszik a melltartom.Es ezt jo hangosan mondta hogy mindenki azt figyelje.es utanna kicsit szetszort voltam es a szoknyambol kilatszott 1mm ert a bugyim es egybol elkezdi mondani hogy kinr van a bugyid es ugyanigy jo hangosan.Termeszetesen nagyon gaz volt szamomra a szituácio.Veletek volt hasonlo vagy lattatok mar hadonlot? Mit reagálnatok erre? Lanyok irjanak legyszives 16l

ápr. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora egy neveletlen bugris paraszt mar! El kell hajtani. ;-)
ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem történt még ilyen.

De valszeg zavarta, h kint van mindened. Nem vennék fel olyan mély kivágásű felsőt, amiből kint van a melltartóm, sem olyan rövid szoknyát amiből kint van a bugyim, sem olyan rövid derekút, amibe lehajolok és kint van a bugyim. Szerintem nem az a gáz, hogy ezt hangosan mondta, hanem maga a szituáció. Valószínűleg a többi ember is furcsán nézett rád, magában kitudja mit gondolt. Legalább ő kimondta, és megtudtad igazítani, ha nem vetted észre. Legközelebb jobban figyelj, aztán ennyi, nincs ezzel nagy baj😊


18/l

ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az a gaz, hogy ugy viselkedik, ahogy mar egy hateves gyerek sem. Mentsegere, ha valami ertelmi fogyatekos vagy elmezavaros. Nyilvanvaloan a vertol atazott bugyitol a kigombolodott ruhaig nem beleorditunk az eterbe, hanem diszkreten szolunk annak, akivel tortent. Esetedben nem is volt miert szolni.
ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mivel sem a bugyim, sem a melltartóm nem látszik ki a ruhám alól.
ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Én láttam már hasonlót, de mivel nem vagyok lány, ezért légyszíves nem írok :(
ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavart a szituáció, akkor máskor ne 1 mm-t takarjon a szoknyád a bugyid alatt, mert a +1 mm-ből könnyen lehet -1 mm, vagyis pont kilátszik. Ugyanez a melltartódra.

Ha viszont direkt élvezed, hogy kivillan a fehérneműd és éhes kanok csorgatják rád a nyálukat, akkor csak így tovább!

ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy gyökér volt a pasi. Lehet így akart ismerkedni.

Én hasonlóan jártam, de nekem egy tanárnő jött oda a suliban hogy kilatszik a melltartó a felsőből.

ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
illedelmesebb lett volnan ha jot akar, megmondani suttogva neked, hogy mid latszik ki.
ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Neki meg a kapanyél látszik ki a szájából.
ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!