Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy soha eddig nem...

Lehet, hogy soha eddig nem tetszettem még senkinek?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy fiúval, aki az utóbbi hetekben nagyon sokat nézett, amiből arra következtettem, hogy szeretne valamit. A beszélgetés után kiderült, hogy ez nem így van és tulajdonképpen visszautasított. Kicsit csalódtam, de nem is igazán őt sajnáltam, hanem az egész helyzetet, mert jó volt kicsit elhinni, hogy lehet, hogy tetszem valakinek. Ezen az eseten kívül többször is konstatáltam már, hogy mások néznek, esetleg akkor is, amikor én még nem nézek a fiúra és miután ránézek tartja a szemkontaktust. Ezek sem jelentették ugye azt, hogy tetszhettem nekik? Másokra tapadnak a fiúk, én meg csak egy selejt vagyok.

ápr. 11. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Már bocsi de ha fika lóg ki az orrodból akkor is megnéznek.
ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szép vagy!
ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idős vagy? Van rajtad valami szokatlan? Pl testi aránytalanság stb?
ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szokott semmi kilógni az orromból. Igényesen öltözködöm, nem viselkedem kirívóan. Gondolom nem vagyok szép, mert egyébként teljesen átlagos vagyok.
ápr. 11. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen ezt érzem. Sőt, nem egyszer mondták nekem, hogy a nővérem gyönyörű, jó csaj. Nem érzem magam én sem csúnyának és rossz csajnak. Egyszerűen mintha láthatatlan lennék.
ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 😟

22 éves vagyok, ez lemaradt.

ápr. 12. 11:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani akarlak, de lehet, hogy tényleg annyira átlagos vagy, hogy nem maradsz meg az emberek emlékezetében, max havercsajként tekintenek rád. Itt most nem a külsőre gondolok elsősorban, hanem a személyiségedre. Sokan bele sem gondolnak, hogy nem a megjelenésükkel van a gond még akkor sem, ha nem szépségkirálynők.
ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem bántás, hisz ez volt a kérdés. Szerintem az lehet a baj, hogy eleve csúnya vagyok, belül meg semmitmondó. Tehát a külső megfog, belső megtart dolog nálam bukott úgy, ahogy van. Mondjuk azt továbbra se értem, hogy olyanok is miért néznek, ha nem is ismernek…
ápr. 12. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát egy képet meg néznék rólad.

És csak azután alkotnák véleményt!!!

ápr. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is mondanák véleményt!

Adnák neked ötleteket is. Ha szeretnád, akkor küldhetnál képet!

ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!