Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A táppénzes papírt meddig...

A táppénzes papírt meddig lehet leadni?

Figyelt kérdés
Ugye évente mindenkinek 15 nap betegszabadság jár.Idén szerencsére csak három napot voltam beteg. Most viszont úgy érzem, bújkál bennem valami. A mai és a holnapi napot még igyekszem letudni, de ha továbbra is rosszul érzem magam, jövő héten már nem tudnék bemenni. (A két ünnep között nem dolgozunk.) Tehát ha jövő hétre kiír az orvos és én másodikán adom le a táppénzes papírt (nálunk a hr postaládába kell dobni mikor újra jövünk, az is jó? Azért kérdezem, mert az már már Január.
dec. 14. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a HR-t.
dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövő héten nem tudom, hogy lennének-e már, én délutános lennék. A két ünnep között nem dolgoznak ők sem. Csak három napot voltam idén is beteg. Nálunk ilyenkor az van, hogy beteg vagy szólsz a főnöknek és az első nap, mikor újra jössz, bedobod a hr postaládába az igazolást. Múlt héten pl a főnök volt beteg, héten éjszakasok vagyunk és hétfő este dobta a ládába. De ugye most évvége van. Ezért kérdezem mert már most eléggé köhögök, de ezt a két napot próbálom kihúzni még. Nyilván nem kell a két ünnep között beballagni, mert be se tudnék menni,meg ők sem dolgoznak.
dec. 14. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de a betegség első napján betelefonálsz a céghez és jelzed, hogy betegállományba vonulsz. Ekkor a titkárnő/HR-es/akárki, akivel beszélsz, elmondja, hogyan add le a táppénzes papírodat. Ha nem mondta el, hívd fel!
dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem január 2.-án add le azt annyi.
dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik napon újra dolgozni kezdesz leadod a papírt.
dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!