Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hirtelen haragra van valamil...

A hirtelen haragra van valamilyen gyógynövény, gyógyszer, praktika?

Figyelt kérdés

Rettentően hirtelen haragú, lobbanékony vagyok, és mivel ez egy erős igazságérzettel társul, a munkahelyemen gyorsan fel szoktam csattanni. Nagyon zavar, hogy nem tudom elfolytani a haragomat amikor valamilyen igazságtalanság történik és szeretném ha normális hangnemben tudnám elmondani amit akarok, nem rögtön leb*szni a másikat. (hiába érdemli meg..)


Az hogy kontrolláljam magam nem megy, próbáltam, de már felcsattanok mire eszembe jut, hogy ja én megfogadtam, hogy nem ugatom le a másikat.


2023. szept. 1. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy előbb számolj el tízig.
2023. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javaslom a Lesz@rom tablettát.
2023. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem megy a 10-ig számolás hiszen hamarabb kinyitom a számat minthogy eszembe jutna elszámolni 10-ig. (alapból amúgy csendes vagyok, kb csak akkor beszélek ha igazságtalanság ér, de akkor hirtelen csattanok fel)


A leszarom tabletta jó dolog, de sajnos ha nincs benne valami extra, nem fog segíteni :D

2023. szept. 1. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
macskagyökér tea
2023. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az orbáncfű tea is jó.


Az erős igazságérzet akkor jó, ha másokat is megvédesz vele, nem csak magadat.

2023. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!