Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valami problémád...

Volt már valami problémád abból kifolyólag, hogy valamit fotóztál vagy videóztál?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan történt, mi volt az amiről felvételt készítettél (vagy szerettél volna) ? És mi volt a probléma?

2023. ápr. 21. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Általában akkor fordul elő ilyen, ha valamilyen elhagyott telepre, vagy üzemi területre lógok be, fotókat készíteni. Voltak jó fej őrök (pontosabban épp akkor ellenőrzést tartó önkormányzati rendészek), akik azt mondták, hogy oké, nem láttak semmit, de lehetőleg negyedórán belül távozzak. Volt, aki finoman kitessékelt és volt olyan is, az eszeveszetten ugató kutyáját túlkiabálva toporzékolt, hogy azonnal tűnjek el. Habitus kérdése. :)
2023. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Egy néhai orosz katonai repülőteret, - a "Klementinát" - akartam meglátogatni, amely a Magyar Népköztársaság területén volt és azért volt különleges, mert azzal az egyedüli képességgel bírt, hogy képes volt fogadni és kiszolgálni hadászati bombázókat is. Nyitva volt a kapu, őr vagy annak látszó tárgy sehol, ezért bementem egy szál telefonnal a kezemben, hogy készítsek néhány aprócska videót, ill. képeket a néhai objektumról. Éppen azon szörnyülködtem, hogy milyen szinten nem törődtek vele az egymást váltó önkormányzatok a kivonulás óta eltelt évtizedek távlatában, amikor hívott a feleségem, hogy azonnal hagyjam el a területet, mert az önkormányzat emberei már keresnek a területen. Meg kell, hogy mondjam, eléggé hülyén éreztem magam - az egy szál telefonnal a kezemben egy olyan szinten lepusztult, lerombolt, széthordott, széjjel lopott területen, ahová már csak hozni lehetett bármit is - azzal szembesülve, hogy úgy hajkurásznak a lepusztultság felelősei, mint egy köztörvényes bűnözőt. Tisztára úgy viselkedtek, léptek fel, mint ha utánfutós teherautóval állítottam volna oda nagyüzemi tolvajlásra felszerelkezve. Szerintem szégyellték, hogy mennyire rossz gazdái a területnek vagy azt nem akarták, hogy kiderüljön, mit árusítottak ki saját zsebre vagy loptak el ők maguk, személyesen a repülőtérről. Akkor éppen nem tűnt ez olyan viccesnek, de utólagosan röhej, hogy 20-30 eltelt év távlatában "kezdenek el törődni" valamivel, ami már tartósabb ideje nem képvisel pénzügyi értéket - többek között az ő hozzáállásuknak köszönhetően. Turista látványosság, hivatalosan megszervezett gyorsulási versenyek, bemutatók, szabadidős programok helyszíne is lehetne akár a reptér, ha nem az egymást váltó mezőkövesdi önkormányzatok lettek volna a "gazdái" a területnek, - akik hagyták, hogy azzá váljon a néhai repülőtér, amivé vélt.

Hogy azóta történt-e már bármi is a repülőtérrel?

Nem érdekel! Kenjék a hajukra a Klementina még nem elhordott betonlapjait, akik vastagon benne vannak az állapotának alakulásában!

2023. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!