Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyar pedofil youtuberekkel...

Magyar pedofil youtuberekkel mi lehet manapság?

Figyelt kérdés
Mostanában a magyar közösségbe egyre több pedofil botrány kerül elő youtubereinkről. El kezdtem azon gondolkozni, hogy kivel mi lehet manapság itt gondolok pl: Nosikára, Iron Channelre. Most mi lehet velük?

2022. szept. 15. 00:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé meghúzták magukat. Gondolom a népharag miatt is és szerintem így a nagy hallgatással remélik, hogy megússzák kb a nagy semmit, mert arról már nincs szó, hogy valami következménye lett volna a tetteiknek.
2022. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, az ilyesmi bagatell dolog, nem kavar nagy port, nem érdemes az emberek figyelmére. Ellenben ha valami énekessel dugtak volna egy toi toi WC mögött....
2022. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2

Ja igaz xdd mert az fontosabb amúgy is, hogy ki kivel dug el is felejtettem XD igazad vanxd

2022. szept. 15. 01:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nabu csinált egy szánalmas videót arról, hogy van egy kamu bírósági végzése
2022. szept. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
most az a kérdés, hogy Vendel manipulációja után mi jön
2022. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

Igen arról is tudok a Nabusról az is kész vicc xd szerintem vele se lesz semmi


#5

Az is annyira kellemetlen a Vendeles pedig róla nem gondoltam volna soha, hogy így valaha le fog sülyedni. Szerintem kicsit ott hagyja a videózást a max 13-14 éves nézők majd írják hogy:"Veled vagyunk Vendel" utána egy idő múlva visszajön szerintem ennyi lesz. Én arra vagyok inkább kíváncsi, hogy ki a következő? Minden éveben történik ilyen.

2022. szept. 15. 02:06
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

#6

Pedig a hangüzi után és a videó / képek után kilehetne perelni a belét ennek a féregnek.


Iron is twitteren meg youtube közösségi posztokba limittesztelt miután elvitték az összes cuccát.

Aztán eltünt.


Ha van komoly feljelentés és akár egy kis valamit is találnak rólad ebben a témában, te el leszel tüntetve, vagy nagyon komoly dolgokra számíthatsz.

2022. szept. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Nem hiszem hogy, Vendellel kapcsolatban lesz valami a lányok önként mentek bele mert ugye ő a "Nerdhub Vendel"

Még emlékszem Iron room tourjára is xd


"Ha van komoly feljelentés és akár egy kis valamit is találnak rólad ebben a témában, te el leszel tüntetve, vagy nagyon komoly dolgokra számíthatsz." ezt a részét nem nagyon értem

2022. szept. 15. 02:13
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

#8

Attól még kiskorú akit kihasznált egy híres ember.


Azzal meg csak azt akartam mondani, ha a rendőrség nem kezd veled valamit, akkor nézz az egész baráti körödre ezek után, a családodra nah meg az emberekre akik nem nézik jó szemmel.


Az ilyen embereknek nem ajánlott sötétedés után kimenniük, nehogy valaki letépje zacsit.

2022. szept. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ha egy gyerek beleegyezési korhatár alatt van, az azt jelenti, hogy NEM tud beleegyezni abba, amit egy felnőtt tesz vele, még akkor sem, ha ő maga kezdeményezi a dolgot.

Nincs meg rá az agyi kapacitása hogy felmérje, hogy mibe megy bele, és éppen ezért az ilyesmi automatikusan a felnőtt hibája lesz. Érted.... Az agya, mint szerv, még fejletlen, és ezért MINDEN vele történt dologért a körülötte lévő felnőttek felelősek.

Nincs olyan, hogy egy 12 éves önként belemegy egy felnőttel való kavarásba, és ezért ő maga a felelős, nem a felnőtt, mint ahogy olyan sincs, hogy egy 12 éves önként leugrik a tetőről, és ezért ő a felelős, nem pedig a szülő/gondviselő.


Szóval jogilag baromira szarban van ő is....

2022. szept. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!