Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell valamire vinni az...

Hogy kell valamire vinni az életben? Hogy kell nem elszúrni azt?

Figyelt kérdés
Igazából csak telnek az évek, szenvedtem az iskolapadban is, máshol is. Boldog sosem voltam, komolyabb szakhoz hülye vagyok, bal*sz minden munkához. Igazából a környezetem is ilyen mint én, szóval nem meglepő... Csak én ki szeretnék ebből szakadni. Jobb életminőséget szeretnék.
2022. febr. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tervezéssel, stratégiai érzékkel és azáltal, hogy tartsd magad ehhez a tervhez nagy vonalakban.


Ez a valamire vinni dolog szokások szintjén szokott eldőlni általában.

2022. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy tudnék, ha meghalnék és egy másik testben születnék újjá. Akkor tiszta lappal kezdhetnék.
2022. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én amikor iskolás voltam szó szerint boldog voltam végig...rengeteg barátom volt, csajok stb. Utána lett szar amióta el kezdődött a nagybetűs élet.


Volt hogy sok pénzem volt, de ugyan úgy boldogtalan voltam, volt amikor kevés de mégis boldog voltam azóta...igazából egy jó munka kéne szerintem neked ami nem nehéz mégis jól fizet, egy barátnő vagy barát (nem tudom férfi vagy e vagy lány)...aztán kb ennyi. Eljárni szórakozni, próbálni ki élvezni maximálisan az életet...sok mindent kipróbálni ilyesmi.


Vagy elmenni egy másik országba, lehet teljesen kicserélődnél. Több ötletem nincs, max az hogy néha tépj be vagy hasonló, nekem az is néha segít. 29f

2022. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3-as kitűnően összeszedte a figyelemelterelő dolgokat, amik arra jók hogy ne figyelj az elégedetlenségedre. A boldogság elsősorban belül vna nem pénz, nem másik személy, nem jó munka. Ebből következik hogy te ismered ennek kellékeit is, mégha nem is tudatosan, érdemes felfejteni mivel lennél elégedett, milyen elismerésre milyne valamire vágysz, na meg persze ennek a miértjeit is. vajon miért pont ez kell? Mit adna neked?


Valamire vinni amúgy úgy kell, hogy dolgozol egy célért rendszeresen. Rengeteg ember, csak bemegy a melóba hazaér ledöglik a netflix elé elalvásig, holnap újrakezdi, pénteken esetleg egy sör a haverokkal és nem érti miért nem viszi semmire. Pedig ha így kívülről megfogalmazom akkor tisztán látszik nem? Semmit nem tesz érte, hogy bármi változzon.

2022. febr. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfelelo barati tarsasag es egy jo tars ... ez a siker kulcsa.
2022. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!