Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki beszélgetni...

Van egy férfi, aki beszélgetni szeretne velem. Arra vágyik, hogy csak meghallgassam és ő pénzt ad nekem ezért. Mit tegyek? Mennyit kérjek tőle?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ingyen is vállalom, de ő mindenképpen fizetni akar. És, hogy én mondjak egy árat.. Mégis mennyit kérhetnék ezért?


18/L



2021. febr. 18. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
ha nem akarsz érte pénzt kérni miért kérsz egy kisebb de mégis komolyan vehető összeget pl. 5000?
2021. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Későbbiekbe lelki zsarolás tárgya lehet az a összeg? Lehet én költők mellé de óvatos lennék.
2021. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem ebben a formában eléggé kerülendő dolog, bár nem tudom...első körben ha valaki ennyire ragaszkodik, hogy fizet, akkor akar valami mást is. lehet nem azonnal, de velem is fordult már elő, igaz nem pénzbeni formában, de valaki tett nekem egy szivességet, utána meg követelőzött, hogy neki ez meg az jár, mert ő is segített.


szóval én ilyen dolgokba inkább nem is megyek már bele.

ha nem fogadsz el pénzt, akkor is furcsa így.

2021. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus balek pasi.


Nem csoda hogy ennyi a luxus k...a.


Amúgy ha látnám, hogy nem veszélyes annyit kérnék tőle amennyit nem szégyenlek, de csak úgy nem vállalnám el. Ki tudja mi lesz a vége még a végén kinyírja magát :D vagy többet akar esetleg.


29f

2021. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Hehe, aztán meg majd én hallgatlak meg téged, ugyanannyi pénzért, így nem lesz lelkiismeretfurdalásod.

Másokat is meggyóntatok és feloldozok, jertek báránykáim. 😀😂

2021. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te nem esküdtél fel pl pszichológusként, ezért erkölcstelen dolog volna pénzt kérned tőle.

Amúgy is, légy óvatos az ilyen emberekkel. Az ilyenek bármit megtennének már azért is, hogy legyen kivel beszélgetniük.

Az is lehet, hogy később többet kérne tőled. Menj el vele vhová.

Esetleg belédszeret, és zaklathat.

Na meg szerintem, nem szép dolog egy masik ember kilátástalanságából hasznot húznod.

De ez a te döntésed.

2021. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatassal kezdodik, legkozelebb meg mar szexert akar fizetni, aztan ki tudja hova fog meg fajulni. Felejtsd el.
2021. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
* A Menj el vele vhová, az nem tanács volt. :-)
2021. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fúúúú nekem ez nagyon creepy. Sztem inkább hagyd.
2021. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Ez ijesztő. Ha fizetni is akar akkor miért nem pszichológushoz fordul?
2021. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!