Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik élőlénytől szabadulnàl...

Melyik élőlénytől szabadulnàl meg a Földön?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Ember
2020. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
1e- értek egyet.
2020. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Jajj, de tudtam, hogy ez lesz rögtön az első válasz xDDD
2020. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Élősködők és paraziták. Beleértve bizonyos ilyen jellemű embereket is.
2020. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Egyiktol sem ... en nem vagyok Isten ... en is csak egy vagyok a sokmilliard eloleny kozott ... semmi okom a masikat bantani.
2020. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
#5 Az emberiség mégis az egész bolygót pusztítja, nem tisztelve se embert, se növényt, se állatot. Úgyhogy én is az embertől szabadulnék meg.
2020. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az embert már mindenki lestoppolta, én a szúnyogot mondanám. Utána a legyet.
2020. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs
2020. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
szúnyog
2020. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Lepontozasert cserebe termeszetesen (mert emberbol vagytok), az onfelaldozasotok nagyon szep. Megtisztitanatok magatoktol egy bolygot a vegtelen univerzum sokezer milliard hasonlo bolygoja kozul, ahol talan egyetlen olyan eloleny sincs, mint ti magatok. Elpusztitanad magad, hogy egyetlen bolygot felszabadits onmagadtol, aminek a sorsa a csillagaval valo egyesules soran az elkerulhetetlen megsemmisules. Ez mind szep es jo, csak semmi ertelme ennek az alszent, fenenagy onerzetnek.

Barmi is alkotta meg az embert, barmi is az univerzalis egeszben a letezesunk celja, a Fold ennek szerves resze es olyan kozeget biztosit, ami az eletet teszi lehetove. Ennek pedig az a hozadeka, hogy felhasznaljuk az eroforrasait.

A Fold eddigi elete soran (~4,5 milliard ev) mar szamos civilizacionak otthont adhatott, es meg kozel ugyanennyi ideje van hatra. Barmit tesz is a jelenlegi ember, a Fold tuleli, es tulel meg tobbet a hatralevo ido alatt, mire a Napunk elnyeli.

Butasag megmenteni az Embertol. Inkabb arra kene torekedni, hogy ezt a kis idot, ami a rendelkezesunkre all, minel jobban felhasznaljuk.

2020. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!