Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek az aug.20-ai...

Az emberek az aug.20-ai ünnepek előtt, vagy után nyugodtabbak?

Figyelt kérdés

Elmondható-e általánosságban (vagy inkább a Bp-i értelmiségre), hogy aug. 20. előtt, vagy utána idegesebb?

Hány nappal előtte vagy utána valószínűbb a nyugodtság kipihentség?

(valakitől, akit nem ismerek, egy fontos dolgot kérdeznék, és még nem döntöttem el, mikor tegyem ezt)



2019. aug. 14. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az emberek többségét nem érdekli augusztus 20, inkább a hosszú hétvégét látják benne... Szerintem utána
2019. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a budapesti értelmiség nyugodtsága, kipihentsége augusztus 18-án tetőzik, ami tehát abszolút optimális időpont arra, hogy egy ismeretlen bp-i értelmiségi embertől egy nyugalmát esetleg kisebb mértékben felkavaró fontos dolgot kérdezz.

Te jól vagy amúgy?

2019. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még a holnapra gondoltam, az ünnepek után olyan messzinek tűnik, de valszeg érdemesebb várni....
2019. aug. 14. 11:09
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok annyira jól, nyomaszt ez a bizonyos kérdés
2019. aug. 14. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire gáz megkérdezni, akkor szerintem tök mindegy, mikor kérdezed meg tőle, úgyis felcseszi. Szerintem hívd meg pár felesre és utána mondd el. Lehet, hogy így is nyugtalan lesz, de legalább futni már nem fog tudni utánad.
2019. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma már sosem azok...
2019. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!