Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek megtörtént már ez?

Veletek megtörtént már ez?

Figyelt kérdés
A fiú barátotok vallott szerelmet nektek. Ha igen, hogyan?
2018. dec. 9. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat lógtunk együtt, én nem láttam bele többet, mert nem vonzódtam hozzá. Aztán egyszer elmondta, hogy szeretne többet is, mert belémzúgott már az elejétől kezdve. Akkor megszakadt a kapcsolatunk, mert így nem láttam értelmét a barátságnak, ő is szenvedett volna ha együtt töltünk időt, de nem úgy.. Azóta eltelt jó néhány év, túljutott rajtam, lettek is barátnői, egy évben egyszer össze szoktunk jönni beszélgetni, de ennyi.
2018. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így konkrétan nem vallott, de többször megcsókolt és fogdosott, meg ilyenek, de utána sose beszéltünk róla
2018. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer is.

Az első: fb-n rámírt, és mindjárt azzal kezdte, hogy szerelmes belém. Friendzone-ban maradt.


A második: már régebb óta jó haverok voltunk, de az elején már jobban kedveltük egymást mint barátok (nem tudtuk ezt egyikünk se, hogy a másik is így gondolja 100%-ra, csak sejtettük + abban az időben még nagynak számított a korkülönbség), aztán kimaradt majdnem 1 év találkozásilag. Amolyan baráti házibuli volt, ott találkoztunk újra (mindkettőnk sokat változott külsőleg) és nem tudtok egymást nem bámulni, ketten elvállaltuk, hogy elmegyünk a kocsmába borért, visszafelé meg bevedeltük szinte az egészet + elmentünk sétálgatni. Aztán a buliban mikor elérkezett a pihi idő, minekünk külön szoba jutott (+ még egy fő a földön), és tulajdonképpen annyi volt: együtt vagyunk? -igen. Szeretlek. - én is. Aztán kb végig smároltuk a hajnalt.


Na a gáz az volt, hogy ez a két srác, a legjobb haverok voltak szinte egymásnak, közös volt a baráti körünk. Amiután összejöttem a másodikkal, sokat beszéltem az elsővel, hogy ugye nem zavarj-e, legyen őszinte, meg ilyenek. De nem volt semmi zűr, tök jóban maradtunk ez után is, meg Ők is. De ennek már jó pár éve, azóta mindkettővel megszakadt a kapcsolatom, sajna.

2018. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!