Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lèpjek túl azon,hogy a...

Hogyan lèpjek túl azon,hogy a legjobb fíú barátommal már nem vagyunk barátok?19/l

Figyelt kérdés

5ève vagyunk barátok ès egyszer 2020ban eltűnt pár hónapra mert depis lett illetve családi gondok miatt. Aztán megint visszataláltunk egymáshoz,de most nem így èrzem hónapokra eltűnik aztán felkeres mintha tegnap beszéltünk volna. Ha èn keresem nem érem el telefonon. Ha találkozunk mindig hozzá az új legjobb lány barátját a Vivit. Elhanyagol olyan mintha a Vivi lèpett volna az èn helyébe. Úgy viselkedik vele ahogy velem viselkedett előtte ès fèltèkeny vagyok illetve bánt a dolog. De mikor ez történik úgy teszek mintha nem esne rosszul ès magamat helyezem közèppontba a társaságban ,hogy ne lássák rajtam,hogy ez nekem rosszul esik,így vèdekezem. Aztán azt mondja nekem mikor hárman vagyunk olyan fura vagy...

Mielőtt fèlre értès esne mi nem voltunk együtt soha ès nem is leszünk mert a volt legjobb fiú barátom meleg. De igazából neki köszönhető a párom mert ő mutatott be minket egymásnak amiért hálás is vagyok. Volt öngyilkossági kísérlete is a legjobb volt fiú barátomnak ès tudom hogy ez neki nagyon nehèz azért is tűnt el rèszben amit megèrtek de szerintem itt nemcsak ez áll a háttérben. Kifogásnak tűnik az ,hogy mindig depis azért nem keres. Hónapokig nem lehet valaki depis.



máj. 3. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hónapokig nem lehet valaki depis."


Pffff. Szerintem jobban teszi ha hanyagolja az ilyen szellemi deficittel rendelkező illetőt.

máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az hamar elmúlt nála...te csak ideiglenes voltál...bocsi.
máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Vivi nem a lánybarátja, hanem a csaja.


Ennyi a nagy helyzet.

máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy biszex a srac! Vivi is bejött neki, és gondolom néha beteszi...
máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!