Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miként éetelmeznétek ha...

Miként éetelmeznétek ha ajándékot adnál egy barátodnak, de?

Figyelt kérdés
de az még hónapok múlva se nyitja ki?
2022. júl. 15. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Mostanában divat, hogy megkapod a szülinapi ajándékot és ki se nyitod csak később. Na de 3 hónappal később se?
2022. júl. 15. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóságként.
2022. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Nem is értem az ilyen embereket.
2022. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy olyat kapott, amire semmi szüksége (feltéve, ha látszik amúgy, hogy miről is van szó).
2022. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Ajándék függő. Például ha valaki egy drága bort ad nekem, akkor nem fogom csak úgy kinyitni. És ha már alkoholról beszélünk, akkor csak néha iszom és ha már valaki üveget ad nekem, akkor vele szeretném meginni ezt. De ha mondjuk egy olyan dolgot adna nekem valaki amit nem fogok használni, akkor nem fogom kinyitni vagy használni mert jelen esetben nem kell szóval minek kinyitni? Ha én adnék valamit és a másik nem nyissa ki, akkor az részben az én hibám mert olyant vettem neki amit nem használ és próbálkoznék arra törekedni, hogy a kovi ajándék jobb legyen.
2022. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fontos annyira neki.
2022. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!