Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Most igazából 1 olyan igazibb van, de szeretnék még barátokat szerezni, viszont nem megy valami jól.. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy legyenek barátaim? (Csak komoly válaszolók légyszi <3 )

2021. jan. 6. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Pl: ismerkedj
2021. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess emberekkel. Most főleg neten, de ha majd lehet, személyesen is, aztán majd kialakul. Nekem így sikerült.
2021. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

szerintem légy egy kicsit nyitott és ne erőltess semmit, hiszen lesznek akik belépnek majd, de el is mennek

akik pedig maradnak.. hát igen őket kell majd megbecsülni

legyél picit nyíltabb, próbálkozz picit a környezetben(iskola, munkahely), helyeken ahova szívesen eljársz vagy akár itt interneten is

ha nem jön össze rögtön pedig ne légy szomorú, ami késik nem múlik:)

2021. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem beszokott válni, ha nyitot vagyok és érdeklődő. Szinte mindegy kiről van szó. Jókat írtak légy érdeklődő, nyitott, és beszélgess másokkal.


Látom új suli, ne izgulj nagyon, ügyes leszel. :D

2021. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!