Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az új mini...

Mi a véleményetek az új mini segway-ről?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni? Tapasztalatokat meghallgatok.
2016. febr. 9. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy éri meg. fas.zság.
2016. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most mert kell elvenni a kedvet enis mini segwayt vettem es kzrva jo!!!
2016. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A végén én is megvettem és szerintem is rohadt jó
2016. márc. 8. 15:59
 4/5 anonim válasza:
Szuper jó! Nagyon hamar, pár perc alatt sikerült elindulni vele! Viszont ahogy utánaolvastam az akku-ra érdemes vásárlásnál rákérdezni,hogy ki a gyártó. Nekem Samsung van benne és kiváló! Kínából nem merném megrendelni a garancia érvényesítése miatt.. Inkább Magyarországról egy webshopból a vennivalo .hu -tól rendeltem kicsit többért mint Kínából lett volna de van rá garancia ha valami gáz van, kaptam ajándék protektorokat hozzá meg itt volt 3 nap alatt... Ha valaki meg el tudja számolni költségként akkor meg ugyanannyiba jön ki mintha kintről hozatta volna annak a millió rizikójával együtt. Van bluetooth-os is 5eFt-al többért de nekem az nem kellett bele.Ha zene kell úgyis telón szoktam nyomni. itt a link: [link]
2016. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2016. júl. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!