Az összes orion dvd 5000 típusú készülék hibás, vagy van olyan is akinek még nem kellett javítani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jé, másnak is van baja vele?

Az enyém is ilyen típus.

Az egy dolog, hogy ha bekapcsolom elég zavaró "vinnyogó" alaphangja van, de a filmeken is zöld foltok jelennek meg, az előző dvd lejátszómmal nem volt ilyen gond ( az csak nemes egyszerűséggel egyik nap megadta magát és kész ).

2009. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
asszem nekem 5000m tipusú van, néha beolvassa a lemezt, néha nem. csak az usb funkciója működik jól :S
2009. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vettem 9ezerért, kikapcsolásnál nem kapcsolt ki, visszaküldtem, visszakaptam ugyanúgy rosszul, repült a kukába. Ez egy valóban fostalicska készülék.
2009. dec. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve :(


Sajnos ezek a tömegével gyártott készülékek nagyon nagy arányban hibásodnak meg. Persze vannak kivételes példányok de szerintem nem ez a normális egy ilyen készüléknél. Persze a normálisabb márkák nem ilyenek, de ugye ami jó, az ritkán olcsó ....

2009. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az Orion házimozim garanciaidő végéig kihúzta aztán nyekk:S
2009. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen foskupac lejátszóval még nem találkoztam mint ez az orion dvd 5000, meg ne vegye senki. Divx filmek lejátszása folyamatosan akadozik, ugrál, némelyikbe nem lehet belepörgetni, memo kártyáról lejátszásnál fekete fehérre vált a kép stb. Firmwaret nem adnak hozzá, találtam neten egyet, frissítettem de nem pont ehhez való volt így használhatatlan lett a cucc, próbáltam kérni oriontól egy eredetit de háromszori kérésemre is basztak rá szóval még support sincs. Megy a kukába, soha többé oriont semmiből.
2010. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem orion tv-m van és pár évig tökéletes volt de utána fogta magát és szétcsúszott a kép azóta nem látom hogy milyen csatornát nézek:)

de a másik véglet meg a kb 6 éves 5.1es orion házimozi hangfalaim amik a távirányító időleges elromlását leszámítva tökéletes hanminőséget szolgáltatva tökéletesen működnek, de erről az 5000-esről eddig csak rosszat halottam nem is vezsek ilyet:)

2010. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem 5000hc-m van, bevált, szeretem.


ha akadt is, azért, mert nem szereti a telibepakolt (8gigás) pendrájvomat

2010. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem vagy a távirányítója rossz, vagy rosz benne az infra vevő mert nem kommunikál vele.
2010. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van esetleg egy felesleges távirányítója orion 5000-hez?
2010. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!