Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 -mat szeretnék...

Playstation 3 -mat szeretnék vásárolni használtan leginkább GTA V özéshez. Mikre kell odafigyelnem a vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Még soha sem volt konzolom ezért kérdezem, hogy mire kell odafigyelni a vásárlásnál. Van olyan PS3 verzió, ami esetleg nem megfelelően futtatná a GTA V -öt? Van olyan verzió, ami kevésbé megbízható? Hány gb -osat érdemes venni? Egyáltalán mihez kellhet több száz gb os konzol?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 15. 17:32
 1/9 qwertyu válasza:
Mennyit szeretnél rá költeni?
2013. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Plusz még egy kérdés, hogy az account a készülékhez jár, ha megveszem vagy csinálhatok saját accountot?
2013. nov. 15. 17:38
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a kiszemeltem jelenleg

2013. nov. 15. 17:41
 4/9 A kérdező kommentje:
40 ezer ft körül
2013. nov. 15. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy slim vagy super slim legyen, régi típusú (fat) gépek hajlamosak hibásodásra.

Ne vegyél olyat, ami már ránézésre is szar (garancia sem árt).

Legyen benne valamilyen merevlemez, mert kelleni fog a hely (Vannak játékok, melyek telepítenek rá, pl. gtav 8 gigát. Aztán kellhet online játékvásárlásra is, stb.)

2013. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szűkítettem a kört, két lehetőség közül melyiket érdemesebb megvenni?


[link]


vagy ezt:


[link]

2013. nov. 15. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Amire figyelj mikor átveszed:

1. Csak személyesen vedd át!

2. Játssz vele legalább 30 percet vagy 1 órát...

Figyeld meg hogy milyen hangos a ventilátor (ha kb porszívó hang akkor nem jó xD)

Nézd meg hogy net wifi megy-e.

--------------------

Legalább 120gb a min ami kell.

Fat gépeket ne vegyél mert sárga ledesek lesznek

--------------------

[link]

Ez szerintem jó de amiket linkeltél mind jó szerintem

--------------------

Csinálhatsz annyi accot mennyit akarsz főleg azért jó mert sok store-ra be tudsz regizni nekem 3 storem van USA UK JP.

2013. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnézheted ezt is, bár ez többe kerül, de alapból adja hozzá a GTA V-öt is.

[link]

Egyébként figyelni arra kel amit már előttem leírtak. Nyilván az a legjobb, ha személyesen tudod átvenni és kipróbálni.

2013. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megvettem az előző kommentben linkelt ps3 mat. Az a baj, hogy amit linkeltél fel fog menni szerintem 60 ezer ft fölé is.
2013. nov. 16. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!