Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox-ot vagy Playstation 3-at...

Xbox-ot vagy Playstation 3-at vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy konzolt venni, de nem tudok dönteni. Főként sport játékokat használnék rajta (Fifa, NBA. stb..), van különbség a kettő között grafikailag? Ha igen akkor melyik javára?

Melyiket vegyem, és miért?



2013. márc. 3. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ma már nincs grafikailag különbség (legalábbis a játékok 99%-ánál), ha meg multiplatform játékokkal akarsz játszani akkor tökmindegy, mert mindkettőn ugyanaz teljesen.

Itt már csak az lehet a szempont, hogy PS3 drágább, viszont ingyenes a multi, tehát ha boxot veszel + 1 év Gold tagság akkor ugyanott vagy, ha nem érdekel a multi akkor boxot kb 10k-val olcsóbban megúszod.

2013. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Viiszont az xbox-hoz van kinect!
2013. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

A youtube-on beütöd a játék nevét utána azt hogy Xbox360 vs PS3 és kidobja a videót a 720p vagy 1080p nézd belőlük.

Egyébként Xbox360 Slim 51.900Ft

[link]


PS3 Super Slim 64.900Ft

[link]


Az Xbox360-nál az összes játékot fel tudod másolni a HDD-re ezzel kíméled az olvasó fejet.A PS3 esetében erre akkor van lehetőség ha PSN-ről töltöd le (ami napokig is eltarthat vagy akár egy hétig) a dobozos játékokat nem igazán tudod felmásolni így biztosan hamarabb tönkre megy az olvasó ami vagy 20.000Ft ha cserélni kell.

Az Xbox360 jobban bírja a strapát az biztos.

2013. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha kijön év vége felé a PS4 ugrott az ingyen PSN azt miért nem mondja senki a kérdezőnek?Magyarul még pár hónapot ingyen multizhat utána hali.
2013. márc. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

Idézet egy cikkből.

"Ugyanakkor az úriember nem volt hajlandó kommentálni azokat a spekulációkat, miszerint prémium előfizetési rendszerhez kötnék az olyan szolgáltatásokat, mint a Vita Remote Play, a spectator mód vagy a barátaink távoli segítése. Sokak szerint az Xbox Live Gold-előfizetéshez hasonló modellben gondolkodik a Sony."

2013. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#3 #4 #5


Persze, hogy napokig/hetekig eltarthat a letöltés, ha a 20. században élsz és még mindig betárcsázós netet használsz, akkor viszont Live is lassú.

Az jogos, hogy ha a játék HDD-ről fut akkor kíméli az olvasófejet, de amúgy sem nagyon szokott elromlani az olvasófej se PS-ben, sem Xbox-ban.

Az meg hogy a box jobban bírja a strapát szimplán hülyeség.


Honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy megszűnik az ingyen multi?

Ha nem lenne 0 a szövegértésed akkor leesett volna, hogy amit #5-ben írtál ott nem arról van szó, hogy a multi fizetős lenne, hanem hogy a PS4 pár új funkciója lenne valamilyen előfizetéshez kötve, a multit attól még békén fogják hagyni, az ingyenes lesz.

És még az sem biztos, hogy a remote play meg ilyenek fizetős szolgáltatások lesznek, de ha igen, akkor sincs köze a multihoz

2013. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Majd ha két napig egyfolytában nyomod a PS3-mal akkor el is hiszem.Az én Xbox360-am 3gen. Jasper-os.Négy évig olyan meló helyem volt ahol 24-órában egyedül voltam és napi 10-15 órát forgott az Xbox főleg a Fallout 3-al majd ha ilyen strapát kibír egy PS3 akkor hinni fogok neked addig amit mondasz csak spekuláció.És pont hogy a PS3-ban az olvasó ami behal olvasgass kicsit a fórumokon van aki 2 év alatt kétszer kellett hogy cseréltesse!

A google jó barát ne félj tőle.

A fizetős rendszerről látom megint nem tudsz semmit a Live-on is csak +5 dolog ami miatt gold tagság kell.

[link]


A letöltés a PSN-ről megint hülyeség mert sokan írják szintén fórumokon hogy csak egy patch némelyik játékhoz 1 óra alatt jön le.50GB bluray formátumú játékot még 25Mb

nettel sem töltesz le pillanatok alatt.

hagyjuk a mellébeszélést.A Multiplatform játékok szebbek Xbox360-on ezt a youtub-on bármikor meg lehet nézni!

2013. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat:

3 hónapja vettem egy Xbox 360 slim-et 250gb -osat , amennyi gond volt vele... kb 8 órát beszéltem a support-al. A giroszkóp alapból rossz volt és napi 2x fagy a konzol , elküldtem , mindennel együtt , mindent leírtam , mi a probléma stb , a support segítségével mindent célszerűen és NEM javították meg a konzolomaz , most küldtem el másodszor , és várom az eredményt.... Ez nem minőség , amit az MS biztosít! (De a support nagyon kedves , van magyar support is , bár ezzel sokmindent nem ér el az ember...) Én megbántam ,hogy Xbox-ot vettem.


Ez az én személyes tapasztalatom , nem minden xbox-al fordul ez elő , de fontosnak tartottam ,hogy megosszam a tapasztalataimat.

(nem azzal van a bajom ,hogy rossz konzolt fogtam ki ,hanem azzal ,hogy a hivatalos szervíz visszaküldte hibásan)

2013. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7


Tudom, hogy hiába írok bármit, valami hülyeséget majd mondasz rá, de azért próbáljuk meg.


Tegnap 10 órát ment megállás nélkül a PS3, semmi baja. De nyáron volt pár olyan nap, hogy 24 órákat ment, mivel GT5-ben volt ilyen trófea, és semmi gondja nem volt (Fallout 3-nál jóval megterhelőbb játék a gép számára is). Erről ennyit, lehet fikázni a PS3-mat, de hogy nem megbízhatatlan az biztos, boxnál milliószor megbízhatóbb.


Hogy most a Live-val kapcsolatban mit akartál írni nem értem, fogalmazd meg máskor érthetőbben.


Letöltéssel kapcsolatban: igaz, néha tényleg elég lassú tud lenni a patch, de a Store-ból való letöltés olyan gyors, amilyen gyors a neted. PS+os vagyok, szóval rengeteg ingyen játékot töltök le, meg előtte is vásároltam elég sokat PSN-ről, szóval tudom, hogy mennyire gyors.


Multiplatform játékok tényleg szebbek voltak az Xbox-on, 4 éve.

2013. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A Skyrim,Borderlands2 nem 4 éves játék de nem akarok felsorolást tartani.Ha megbízhatóbb a PS3 miért csak 1 év garanciát adnak rá?

Azt javaslom a kérdezőnek hogy olyan konzolt vegyél ami, ismerősöknek és,a barátaidnak is van hogy tudjatok együtt multizni,játékokat cserélgetni egymás közt.

Nem vitatkozok tovább hülyeségeken nekem 2008-óta van Xbox360-am és mai napig kifogástalanul működik.

Az pedig ha valaki véletlenül kifog egy hibás gépet ne legyen már szempont PS3-nál is volt már ilyen Pl.ott volt a olvasófej cserés dolog ha kell belinkelem a fórum hozzászólást.Véletlenek mindig vannak akár szállításkor is le eshetett vagy lepakoláskor legyen az Xbox360 vagy PS3 egyiket sem le esésre tervezték.

2013. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!