Milyen márka a Sencor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinéztem most egy Sencor SLT 32F16M4 jelű lcd tv-t, nagyon jó áron. Csak nem ismerem ezt a márkát, hogy mennyire megbízható. Valakinek valamilyen tapasztalata?

Előre is köszönöm!


2009. aug. 26. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

kínai asszem.

én ezt vettem meg nemrég:

[link]


nem volt bajom idáig vele, szerintem okés.

2009. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Nemigen lehet kideríteni, hogy milyen márka, de iszonyú sok termék fut ezen a márkanéven. Én azt tanácsolom, hogy ha veszel Sencor terméket /vagy akár másmilyent is/, őrizd meg a jótállást! Ennek birtokában érvényesítheted a vásárlói jogaidat.
2009. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerintem belevágok, pár oldalon azt olvastam, hogy Lg és/vagy Samsung a belseje. És ha túléli a garanciális időszakot akkor már csak reménykedem, hogy utána sem lesz vele semmi probléma!

2009. aug. 27. 08:06
 4/19 anonim válasza:

Tuti jó választás szerintem, mert vagy Samsung vagy LG elektronika van benne.

Sőt lejátssza az MKV fájlokat is.

Most a metróban lesz akcióban Szeptember 3-ától 119.000 bruttóért árulják.

Szerintem erősen ajánlott vétel !

2009. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 edinno07 válasza:

ha igaz ami ezen az oldalon írva vagyon,

akkor még tutti cucc is lehet. > > >

> [link]

2011. febr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nos, nekem még mindig teljesen faxa a TV. első voltam.
2011. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 xotom ***** válasza:

Legnagyobb megdöbbenésemre Japán.


A forgalmazók csoport Celtone AG, az egyik legnagyobb Aiwa forgalmazók létrehozott Sencor márka 1969-ben a legfontosabb elképzelés, hogy termékeik tervezésében alapján a fogyasztói kereslet és nem csak egyszerűen terjesztheti már gyártott termékek. Core taktika az volt, hogy olyan termékeket, friss megjelenést és egyedi jellemzője javaslatot.

Az első bevezetése Sencor termékek bevezetése Európában kezdődött sikeres bevezetése egy magnó vált a hit modell nagy-britanniai piacon 300 000 eladott egységet egy év alatt. Megoszlása ​​továbbra is a többi fő piacok, mint Skandinávia, Németország, Svájc és Olaszország.



1969 - Sencor márkájú létre Japánban

70-es évek - elsőként Multi pálya Stereo termékek

80-as évek - szélesítése terjesztés 5 kontinens bevezetett egyedi autórádió termékek

90-es évek-forgalmazás több mint 40 világpiacon

2007 - Több mint 1000 termék 6 termék csoportok - TV és otthoni szórakoztatás, autóhifi, Personal Care, főzés, háztartási gépek, irodai és telekommunikációs

2011 - Az új Corporate Design

2011. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

csak érdekességképp:

nekem még mindig szuperül megy a sencor TV-m :)

2011. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 xotom ***** válasza:
20%
Mint kiderült a magyar forgalmazótól cseh cég.
2011. dec. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kamumail még mindig? :)
2013. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!