Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom megoldani hogy...

Hogyan tudom megoldani hogy laptopon nézzek TV-t?

Figyelt kérdés

USB-s eszközökre gondoltam. Találtam olyat amelyik alkalmas a földi sugárzású adók vételére de az csak 3 adó.


Van olyan USB-s eszköz amivel digitális tv adásokat nézhetek?

Hol nézzek körül?

Milyen adókat lehet vele fogni?


Köszi a válaszokat!


2010. dec. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan USB-s eszközt, ami tudja már a DVB-T-t. Így már legalább 7 csatornát foghatsz ingyen, feltéve, ha van a lakóhelyeden MindigTV lefedettség. Amúgy a hagyományos analóg kábeltévét is rá lehet kötni mindegyikre.
2010. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Please valaki linket hogy hol tudom megrendelni, mert nem akarok hülyeséget venni.
2010. dec. 15. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak felszíni sugárzásút akarsz nézni:


[link]


Ha van otthon kábeltévéd, és egy készülék amit tunernek használhatsz (pl egy videó), akkor egy USB grabber beviszi a képet a gépbe:


[link]

2010. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!