Van egy Logitech Wingman Formula Force GP kormányom amiben egy potméter szabályozza a forgási szöget. Ez jelenleg 180 fok, ha ezt a potmétert kicserélném 900 fokosra, akkor működne továbbra is a kormány?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs 900 fokos elfordulású potméter! Az újakban máskét mérik az elfordulást, ezáltal a szoftvere is más. Meg amúgy sokra nem mennél a 900 fokkal, mert alig használják ki a játékok. Volt G920-as Logitech-em, és pl a Forsa, talán ha 60-60 fokot használ és már koppon volt a kerék, állítani meg nem lehetett. Egyedül egy teherautósnál tekerhettem koppig. 🙂
2023. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 hogy használna már a forza 60-60 fokot??
2023. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2 Xboxhoz vettem, és nagyon hamar max kitérésen voltak játékban a kormányállások. Nem volt negyed-negyed fordulat se. Állítani meg nem lehetett rajta, max holtjátékot növelni.

Mert neked mekkora kormányelfordulást engedett a játék?

Kormányt már eladtam, így nem tudok pontos fokot mondani. Egy volt ami tuti, az a Snowrunner, abban engedte kopptól koppig vagyis a 900 fokot

2023. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik Forzával játszottál, én a Horizon 4 és 5-tel, mindkettő kihasználja a teljes 900 fokot...
2023. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!