Drama kérdése:

Meg tudná mondani valaki, hogy melyik e-book olvasóval lehet felolvastatni a szöveget? Szótárat is szeretnék használni a szövegekhez. Üdvözlet és köszönet a válaszokért.

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a kezelési utasításaikat, mert az, hogy én tudok egyet, az olyan sokat nem segít rajtad. Én a Pocketbook Inkpad 3 típusút, ez 8 collos, használom (hát, az drága a 6 collosokhoz képest, nyolcvanezer, vagy mennyi) és amúgy a Pocketbook nem is olyan elnyűhetetlen, mint a Kindle), az felolvas, de például annak a szótára nem olyan jó, mint Kindle-é, mert nem csatolja hozzá a keresett szavakat a könyvhöz. Igaz, ami Kindle nekünk van, első vagy milyen Paperwhite, az se tud mit kezdeni ezzel az állománnyal, azaz letölteni valamilyen normális formátumban. Egyébként ezek a szótárak csak alapproblémákra jók, például az enyémen általában megmondja a szó jelentését, kivéve, ha például múlt idejű ige, akkor közli, hogy melyiknek a múlt ideje, és passz. :D Meg nem szereti az elválasztójelet, satöbbi.

És még ráadásul a Pocketbook első változatán volt jack aljzat a fülhallgatónak, ezen, ami van most, harmadik generáció, ezen meg nincs, egy rövid vezetéket kell használni, aminek a végén van fülhallgatónak aljzat, ami vezetéket az adatcsatlakozóba kell bedugni, azt meg valahogy képtelen vagyok elég strapabírónak tekinteni (bár ellenkezőjére bizonyítékom nincs). De mindegy, nem használom olvastatni, sőt, ki sem próbáltam, felovlasni már az első generáció is szépen tudott.

(teljesen mellékesen ez a Pocketbook Inkpad 3 nagyon jó, könnyű, de például 4 hónap használat után tönkrement, egy hónapot üdült a szervizben, alaplapcserés lett... most jár majd le a 2 éves garancia, remélem, elketyeg utána még egy ideig - de ugyanez a nagyság kindleben meg nem nyolcvan, hanem százhatvanezer)

2021. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!