Hasasasa kérdése:

PS3 konzolommal mi a baj?

Figyelt kérdés

megvettük a konzolt elolvastam az egész papírmennyiséget amit ír róla de nem tudom, hogy mit kell csinálni. De az is lehet, hogy jól csinálom a probléma:


ott tartok, hogy akkumlátor töltés és villog a kontrolleren az 1-es és a bal alsó sarokban is a tv-n meg olyan aksit mutat kicsiben amiben három csík villog. Ezt meg kell várni míg feltőltődik?és mennyi idő alatt?ezt csak most kell megcsináni vagy mindíg?

utánna be lehet tenni a cd-t jó volna segíteni


és az is probléma ha beszerelem és utánna 3-4 napig be van szerelve használom minden és utánna ki szerelem és csak pár hét mulva be szerelem egy másik tv-ben az úgy nem fog megsérülni valami a Ps-be???


2010. aug. 6. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pirosan villog?
2010. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem a konzol de már elindult feltöltődőtt a többi kérdésre meg jó volna választ kapni


és nem baj ha benne hagyom a játék cd-t napokig természetesen játszok vele??

2010. aug. 6. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:

Nembaj ha benne hagyod!

Amúgy nekem is új a PS3, te állitva használod vagy fektetve? És milyen játékaid vannak hozzá?

2010. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha benne hagyod a lemezt?

Rakd jól szellőző helyre és nem lesz gond és attól se félj, ha meleg levegőt fúj ki.


Az aksit pedig gondolom mindig fel kell tölteni, ha lemerül, de nem igazán értelek:D


Ha nem használod, miután "kiszerelted", akkor miért menne tönkre?

2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ahha oké köszkösz csak még nagyon új nekem ez a PS3-om hatalmas ugrás a ketteshez képest.majd belejövök


nekem fektetve van

ma kaptam meg szülinap előtt 2 nappal és egy játék volt hozzá az Assassin's creed 2 de már rendele a God of war hármat neked milyen átékaid vannak?

2010. aug. 6. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
GTA IV! De majd lesz BF: Bad company 2 (multi végett persze) aztán majd valami PS3 exkluzív játék, vagy lehet a Mafia 2 gyüjtök.
2010. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

gyüjtessz?

milyen játék az ?

2010. aug. 6. 21:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Még nem jelent meg! Google megkeresed, és ott több leirást kapsz, nem irok regényeket milyen! ;)
2010. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ok :D
2010. aug. 6. 21:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Állítva a ps3?

Max a fat.

De a slim-et véletlen se állítsa fel bárki is...


Amúgy nem gáz ha szétszeded (gondolom ez csak azt jelenti, hogy a tv-ből + konektorból kihúzod a kábelt, az meg miért lenne baj.


Amúgy egy kis játékajánlo:

ps3 exkluzív játékok a legjobbak.

Pl. God of War, Uncharted 1-2 (!!!), Killzone 2-3, Gran Turismo 5, Little Big Planet, Heavy Rain, Metal Gear Solid 4 (!!)

Legnagyobbak, és még rengeteg jó játék van rá.

2010. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!