Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom van és...

Androidos telefonom van és nem működik rajta a 0. facebook.com, már mindent megpróbáltam. Segíteni valaki? Többi lennt.

Figyelt kérdés
ma feltöltöttem a telefonom pénzzel és a beállitások/vezetéknélküli/csomagkapcso.használat kivolt pipálva és az vitte le a pénzemet egésznap..a nélkül meg nemtudom elérni az ingyen facebookot....mit kéne beállitanom h jó legyen? az smst meg nem küldi el az fb.. ://

2012. jún. 12. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

rootolod a telefont és letöltöd a droidwall-t ezzel letiltasz mindent a mobilnetről kivéve a böngészőt.

Vagy a fiók és szinkronziálás menüpont alatt kikapcsolod a háttérforgalmat.

Vagy leszoksz a facebookról és letiltod a netet vagy megrenedelsz egy rendes, havidíjas díjcsomagot (go net s havi 600Ft-ért) és akkor nem lesz olyan gondod, hogy napok alatt eltűnik az egyenleged.

2012. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Androidos telefonod van,de mobilnetre nem futja:D


Majomra volt pénzt,banánra már nem.

2012. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megoldás:


1430-as SMS számra küldesz egy " -NETSTART " üzit

mikor jön válasz h megszüntetted akkor meg szépen feltöltöd a kártyádat (neten 1500ért is lehet már én havonta töltöm neten hogy mobilnetre legyen) és rendelsz rá havidíjas mobilnetet ami havi 600 Forint. A megrendeléshez küldd el SMSben nekik a +GONETS szót a fent említett 1430ra és havidíjas neted lesz... csak ugye ha hónap végén nem töltöd fel a kártyádat akkor kövi hónapban nincs neted. :)

2012. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!