Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X vagy samsung galaxy s3?

HTC ONE X vagy samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés

ki melyiket venné meg és miért?

írnátok mind a két mobilra pozitív negatív véleményt?

előre is köszi :)



2012. máj. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szimpátia.


nagyon egyszerű a kérdés:


melyik tetszik jobban?

tácsviz vagy szensz?

gagyi műanyag vagy fém?

2012. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
A nagy helyzet az, hogy a One X is műanyag (legalábbis én így tudom), viszont a prémium kategóriából. Egyébként én is a One X mellett szavazok.
2012. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, abból a 200K-ból, amit készülsz kipengetni, 120-at olyasmire költesz, amit vagy nem tudsz használni itt mo-n, vagy nincs az az app, vagy bármi, ami kihasználná a hardvert teljes mértékben.

Az SGS3 többször akad, mint a One X, így én az utóbbit venném, meg ha kellene.

2012. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, One X is műanyag, de a lehető legjobb.

Amúgy One X jobb, de ha tetszik az SGS3 akkor azzal sem lesz gondod.

2012. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem htc one X-em van, meg vagyok vele elegedve. Nezegettem az SGS3-at is, akartam rendelni egyet hogy meglegyen mindketto, de aztan miutan a kezembe kerult egy lemondtam rola... inkabb rendeltem egy Lumia 900-at 2. telefonnak. Tehat a ketto kozul a HOX-ot javaslom.
2012. máj. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!