Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért sz*rozzák le ennyien a...

Miért sz*rozzák le ennyien a Galaxy Ace-t?

Figyelt kérdés
Nekem Galaxy Ace-em van és tényleg tragikus az a telefon mert állandóan lefagy, lassan tölti be a játékokat ha meg betölti akkor akadozik de mégis nagyon sok embernek ilyen telefonja van viszont jót senki sem mondd róla. Akkor most hogy van ez?

2012. máj. 19. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Mert az a nagyon sok ember is azon a véleményen van, mint mindenki más, vagy mint TE, mint Ace tulaj: egyszerűen szar.

Ahogy te is, úgy a többi Ace tulaj is belátja és iismeri a hibáit, jó oldala meg nincsen.Ennyire egyszerű a helyzet.

2012. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

jól mondja 91621!

szerintem is el lett cseszve

a régi armv6-os processzor az android 2.3 meg a 800mhz

sehogy nem illik össze

2012. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azert van annyi embernek, mert

1. Galaxy

2. viszonylag megfizetheto aron kapsz nagy kijelzot, amitol a sok hulye, aki nem ismeri, azt hiszi, hogy hu de jo csucs keszulek ez.

3. Akinek nincs ace-e, az latja a tobbit, akinek van, es azt hiszi, hogy hu de meno, es o is vesz egyet. Birka efetus.

Ez olyan, mint regen az s5230 mania: mindenkinek olyanvolt, ezert akinek nem olyanja volt, az is olyat akart.

Egyebkent tenyleg sz@rtelefon, elevult es gyenge a hardver,es jobban megeri helyette venni mondjuk egy live-ot.:)

2012. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

milyen live-ot? ennyiből nem értem.. :S

én is ilyet szeretnék venni de csak mert tetsik nincs birka efektus.. akkor szerintetek inkább ne?

2012. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
A Galaxy Ace egyáltalán nem szar!Sőt!Az hogy síkhülye emberek veszik meg az ilyeneket aztán meg pattognak h szar az az ő bajuk.Nekem ilyenem van és teljesen jó!Nem fagy le,gyorsan tölti le a cuccokat a netről,egyik játék sem akadozik,lehet kicsit lassan tölti be de hova sietsz ha egyszer játszol??stb.Mindenkinek van egy véleménye.Unokatesómnak is ilyen van és azt mondja h teljesen jó.Szal akkor h van ez?Megmondom én!Senki nem ért a telefonokhoz!Én 100%-ig meg vagyok vele elégedve a samsung nagyon eltalálta ezt a telefont.
2012. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: [link] ez a SE Live With Walkman. Ez agyonveri az Ace-t teljesítményben és meg fogja kapni az ICS-t. Én is erre cseréltem le a Ace-emet és nagyon megérte!!!
2012. jún. 5. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
igazából az összes androidos telefon el lett cseszve... nagyon rosszak, lefagynak stb...
2012. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
89%
Akinek ilyen van, azt gondolja ó dobálhatom nyugodtan úgyis kapok újat. Nagyon érdekes, hogy nekem 1 éve megvan és eddig egyszer sem fagyott le, a játékok tökéletesen mennek. Talán vigyázni kéne egy 50ezres telefonra, nem nekib*szni mindennek.
2012. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Énis teljesen jól megvagyok a saját ace-emel. Gyorsan tudok vele internetezni,facebook, stb:) megbízható jó kis telefon. Persze ha neked ez kevés akkor vehetsz erősebb dual processzoros telefont és 60k+ ért !
2012. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is Acem van, a maha idejében még nagyon jó kis teló volt, vigyáztam rá, mint a szemem fényére, aztán nem beszart, kevesebb, mint egy év alatt?! De! A másik probléma meg az, hogy rettenetesen lement az ára, 20 ezret ajánlottak érte... :(
2012. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!