Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian Belle-t vegyek vagy...

Symbian Belle-t vegyek vagy Androidot?

Figyelt kérdés
Nokia 500,700,701 vagy SE Live esetleg Ray? Tanács? köszi
2011. dec. 28. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
SE Ray,a többit hanyagold
2011. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De a Ray-ben nincs előlapi kamera =(
2011. dec. 28. 21:15
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
701 Belle = Minőség
2011. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Ha ray-re fussa,akkor inkább arc legyen LOL
2011. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
belle!ismerem az androidot is és inkább a symbiannal maradtam.sokkal egyszerűbb és emberbarátabb.
2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nézd meg a neo v-t, android sem a legjobb, de symbian még gyengébb, ARMv7 hiány a legnagyobb hiánya
2011. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha az android nem a legjobb, akkor mi?!

1. Android v IOS

2. Symbian

3. Blackberry OS v WP7

Nálam ez a sorrend. Kíváncsi vagyok, hogy ebbe ki tud belekötni???

2011. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért,mert sok telefongyártó használja az Androidot az nem azt jelenti,hogy az a legjobb rendszer.Minden nap többször felnézek erre az oldalra és az a tapasztalatom,hogy legtöbb kérdés az Android kezelhetőségével kapcsolatos.Ha valaki kitalálna egy másik rendszert és meg tudná győzni a gyártót,hogy ezt használja biztos váltana.De itt a google befolyása elég nagy és ismertebb stb.A SonyEricsson is próbálkozott symbiannal csak épp akkor nem foglalkozott vele a Nokia amikor kellett volna.De ha most kéne döntenie pl.a SE-nak lehet a symbian mellett döntene.Az iOS-t nem ismerem de nagyon le van korlátozva annyit tudok.Én biztos nem választanám.
2011. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy az IOS le van korlátozva. Persze a testreszabási lehetőségekből kevesebb van, de egy oprendszer nem a háttérkép bellításainak köszönhetően lesz jó. Az, hogy a Sony Ericsson a Symbiant is használta egy kis ideig, annak semmi köze ahhoz, hogy a Nokia nem foglalkozott vele, ugyanis azt a Symbian oprendszert amit az SE használt a Motorola megvette és a felét eladta a Sony Ericsson-nak. Ha az Android "nem olyan jó", akkor kiváncsi vagyok te milyen oprendszert írnál. Az, hogy sokan kérdeznek az Android használatáról, az nem az Android hibája, hanem azon több-ezer emberé akik a reklámok miatt vesznek androidot. Kezelni nem tudják, de ha a tévében az van, nekik is az kell. Visszatérve IOS-Android viszonylatra: Szerintem 420.000 minőségi alkalmazás (App Store) segítségével sokkal jobban testreszabhatod a készüléked, mint 210.000 minőségi és kevésbé minőségi alkalmazással (Android Market)
2011. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
(Xperia x10 mini pro)Androidra mondanék egy példát.A telefonkönyből akartam kitörölni az összes névjegyet de nem lehetett egyszerre.Ellenben a symbiannál kijelölés összes-törlés.Fele annyira se tudtam testreszabni vagy több widgetet kirakni egy főképernyőre,mint az N8-nál.Menüben nem lehet mappázni,átnevezni.Ja és ami fontos market is tele van virusos appokkal.Nokia storeból is töltöttem le párszor de mind virusmentes.Nagyobb biztonságot nyújt!
2011. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!