Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSMline.hu tapasztalatok?

GSMline.hu tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni tőlük egy Galaxy S2-t és eléggé olcsó. De amikor olvastam az ÁSZF-et, azt láttam hogy aminek az ára előtt van egy felkiáltójel, az használt, tehát minden az mert szinte mindenhol van. Majd felhívom őket ezügyben, mert amiket még ott leírtak eléggé szimpatikusnak tűnnek. Valakinek tapasztalata van róluk?


Hogy pontosabb legyek, ez van leírva:


"Amelyik készülék mellett az (kis kék körben i betű) ikon található, az a készülék 0 perces, másodkézből, magánszemélytől vásárolt készülék. Amennyiben a készülék mellett nincs leírás, a készülék teljesen újszerű állapotú, nem volt használva, független, minimum 12 hónap teljes körű szerviz garanciát élvez. Mivel magánszemélytől vásároltuk így a hatályos jogszabályok alapján ezt használtként forgalmazzuk. "


2011. júl. 31. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne vegyél tőlük telefont! Ez egy jó tanács! Az ilyen zug gsm-ek nem megbizhatóak és nem új telefonokat árulnak. és sokszor ázsiai piacra szánt telefonokat adnak el, melyre utólag telepítenek magyar nyelvet, és ha mondjuk a vétel után frissited a telót, akkor eltűnik a magyar nyelv.
2011. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Én vettem tőlük egy Galaxy S-t kb 2 hete, szerintem korrektek voltak, a komplett csomagot vettem (83Ft magyar nyelvü telefon, aksi, headset, mini USB-USB2 konverter, + leírás) amihez adtak 2 év garanciát, emellett azt mondták hogy 3 napon belül visszacserélhetem a telefont, ha meggondolnám magam. Természetesen azóta már frissítettem a telefont a magyar nyelv megmaradt, minden jól működik rajta kivéve az auto elforgatás, az valamiért tönkrement rajta. De erről szerintem nem ők tehetnek ez bármelyik telefonnál előfordulhat.

Egyébként az, hogy másodkézből van az álltalában úgy szokott lenni, hogy nyugaton pár gazdak idióta megveszi magának a legdrágább telefont, azt se tudja hogy kell bekapcsolni, nem még hogy használni és eladja szarér hugyér, amit mások megvesznek az eredeti ár feléért.

2011. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelj tőlük, csak amire figyelj, hogy gyári garanciás legyen és ne bolti, meg az sem árt ha átvétel előtt azért megnézed, hogy azt kapod e amit vettél.
2011. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bp1985 ***** válasza:
Ami kint van ár, az a bolti garis. Ha számlát is kérsz, akkor arra készülj, hogy csak 0%-osat tudnak adni. 25%-osat nem. Nem tudom miért, én emiatt sem vettem náluk telefont.
2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 GsmLine válasza:

Kedves érdeklődők!


Cégünk a GsmLine Kft. minden hatályos jogszabályt maximálisan tiszteletben tart! Az elmúlt években több ezer! telefont értékesítettünk, vásárlóink legnagyobb megelégedésére. Az elmúlt években egyetlen alkalommal sem élt semelyik vásárlónk panasszal cégünkkel szemben egyetlen hatályos testületnél sem. Természetesen előfordul, hogy egy-egy készülék meghibásodik, de ez még a legnagyobb gyártókkal is előfordul. Nálunk, szemben sok konkurensünkkel már előfordult, hogy a bevizsgálást követően több hónapja vásárolt készüléket cseréltünk ki. Cégünk az akár három éves időintervallum alatt természetesen vállalja a jótállási jegyen biztosított feltételeket. Mi bízunk abban és azért dolgozunk, hogy vásárlóink a következő készüléküket is tőlünk vásárolják. Hívjon bármely elérhetőségünkön és teljes körű tájékoztatást kap szolgáltatásainkról, készülékeinkről.


Üdvözlettel:

A GsmLine csapata

2011. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Óóóó legnagyobb álmomban sem gondoltam rá hogy maga a cég válaszol a kérdésemre, ezt köszönöm. Akkor tehát ha az árnál 117e forint van feltüntetve és én megrendelem, és mondjuk a boltban veszem át, akkor annyit is fizetek?
2011. aug. 3. 09:18
 7/14 anonim válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-31 15:46

vagyok.

Én 73E-ért rendeltem meg a 8Gb-os Galaxy S-t csak amikor felhívtam őket akkor mondták, hogy csak egy töltőt kapnék hozzá és a telefon is angol nyelvű. Végül a komplett csomagot vettem meg 83E-ért amiben minden bennevolt. De még így is jobban jártam mintha a Media Marktban vettem volna 100 ropiért.

2011. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aha...tehát ha megrendelem akkor csak töltő és adatkábel, de ha 127-ért rendelem akkor mindennel együtt?
2011. aug. 3. 12:21
 9/14 GsmLine válasza:

Kedves Kérdező!


Áraink elég gyorsan változnak (szerencsére általában lefelé :D) mindenképp hívj fel minket valamely elérhetőségünkön, sőt, ha megrendeled a webshopunkban a terméket az még semmilyen kötelezettséggel nem jár és csak munkatársunkkal történt telefonos egyeztetés után kell döntened a vásárlásról.


Remélem tudtunk segíteni!


Üdv:


A GsmLine csapata

2011. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nincsenek jó tapasztalatok, lásd a többi GSMLINE-os kérdéseknél.


Viszont valamit mindenhonnan kihagytam:

ha valaki rosszakat mond róluk, mindig azzal jönnek, hogy biztos a konkurenciától írnak :D ez kicsit szánalmas, hogy nem ismerik el a hibáikat!

[link]

2011. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!