Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade, vagy Sony Ericsson X8?

ZTE Blade, vagy Sony Ericsson X8?

Figyelt kérdés

Láttam teszteket, látom, hogy egyforma procival rendelkezik a két teló, viszont kétszer nagyobb RAM/ROM-mal rendelkezik a ZTE és nagyobb felbontású kijelzővel! Melyiket ajánljátok jobban?


ZTE-től félek azért, hogy magákat az alkalmazásokat nem fogja bírni a nagy kijelzője miatt, szóval pl. játékok akadozni fognak, vagy hasonlókra gondolok! Vélemények, tapasztalatok, mindenre kíváncsi vagyok!

Köszi előre!


2011. jún. 29. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
SONY egyértelműen.ZTE nem ajánlatos, ha jót akarsz magadnak nem ZTE-t választasz.
2011. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok hasonló kérdés született, ezért pontosabban applikációkra és egyben játékokra kellene a cucc!


Irták, hogy ZTE-ben gyenge a proci a dög kijelzője mellett, ettől függetlenül kíválóan futnak rajta a game-ek, vagy akad?


Első: Miért nem ajánlod a ZTE-t?

2011. jún. 29. 15:01
 3/14 anonim ***** válasza:
x8.. :) nekem minden vágyam egy olyan teló *.*
2011. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
x8-am volt,egy kalap sz*r,én a ZTE -t ajánlom,mivel jelenleg is egy ilyen telefont használok.
2011. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ZTE-től félek azért, hogy magákat az alkalmazásokat nem fogja bírni a nagy kijelzője miatt


Emiatt nem kell aggódnod. Inkább a kisebb felbontású kijelzőknél szokott gondot okozni, hogy 1-1 alkalmazás csak a nagyobb felbontást támogatja.

2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

x8 hétfőn vettem :)

én elégedett vagyok azzal amit eddig kipróbáltam rajta.. de ahogy te gondolod, és attól függ mennyit szánsz rá.. :))

2011. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

de imádom ezt a kérdést :)


a ZTE klasszisokkal többet tud. és nem dupla annyi ram van benne, hanem tripla. mert a Blade-ben 512 van, az X8-ban meg 168. Netre full alkalmatlan az X8 kijelzője, fixfókuszos a kamerája és Android 2.1 rá az utolsó. Ezekben mind megelőzi a Blade. Ja és a játékokat alkalmazásokat jobban is viszi a több ram és a multitouch miatt.

2011. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Jujj még mindig vannak SonyE fanok? LOL. Vegyétek már észre, hogy már az eddig névtelen telók is sokkal jobbak a Sonynál! X8-at ne vegyél, kalap kaki. ZTE jó teló! :)
2011. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Blade :)

Havernak x8 volt, de nem volt vele megelégedve. (Azt hiszem Defy-t vett helyette.)

2011. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Speciel én Sony Ericsson-okról csak pozitívumokat tudok mondani, nagyon jó telónak tartom, szeretem is (most is olyanom van), de szeretnék vmi ütőset, ráadásúl a ZTE még olcsóbb is, mint az X8, de csak attól félek, hogy az alkalmazások akadozni fognak!


FOGNAK?

2011. jún. 29. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!