Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD7 vagy Samsung Omnia 7?

HTC HD7 vagy Samsung Omnia 7?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
htc
2011. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A HTC szerintem jobb, viszont a samsungnak szebb a kijelzője.

nekem a htc jobban bejön.

De mindkettőnél JOBB a HTC Desire HD!!!!!

2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
htc a fenét. Te sem dolgoztál életedben egyik készüléken sem. OMNIA 7. Főleg a képernyője (ami messze leveri a HD7-ét) és valamivel jobb kamerája miatt.
2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És aki nem teheti meg hogy kipróbálja mind2 készüléket annak már a véleménye is nulla, ki vagy te itt?
2011. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel éppen most figyeltem meg, hogy mennyire idegbeteg vagy, a volt Desire HD tulajjal együtt, ezért én inkább feléd nem mondok semmit. Továbbá magyarázd meg nekem, hogy kipróbálás nélkül mégis, hogy lehet véleményt alkotni?
2011. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én még várnék wp7es készülék vásárlással amíg jobban kiforr, de azon kívül amiket írtak (kijelző, kamera) még külsőre is az omnia7 tűnik jobbnak
2011. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, anyaghasználatban is és összeszerelésben is jobb az OMNIA 7, csak azért nem emlitettem, mert van akinél ez nem vásárlásnál döntő tényező. :)
2011. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 blex ***** válasza:

omniának jobb és nem sokkal kisebb a kijelzője, jobb az összeszerelés és 15k-val olcsóbb


itt pedig a hd7 látható a focus mellett, ami elvileg szinte egyenló az omnia7-tel: http://www.youtube.com/watch?v=Vx7eCwufhqY

jól látni a sebesség és a kijelző közötti különbséget is

2011. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiváló példa blex. A Focus gyakorlatilag az OMNIA 7, csak az amerikai piacra tervezve és szánva. De hardveresen ugyanaz és képernyője is SuperAmoled.
2011. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!