Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-ről tapaszt...

Samsung galaxy ace-ről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kezelhetőségre,minőségre,akksira,és hogy megéri-e.
2011. márc. 31. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem abszolút pozitiv eddig, nagyon jól kezelhető és gyors a menüje, jó rajta netezni, minőségileg is elég korretkt, jól van összerakva,a recés hátlap is jó dolog, viszont csúszik rendesen. Újlenyomatokat vadul gyűjti, a króm oldalkereten is, igy gyakran kell törölgetni. Kamera nagyon jó, szépek a szinek, a vaku erős. Videó minősége =nulla. A kijelző egyáltalán nem pixeles, minden szögből jól látni. Viszont ha rásüt a nap semmit nem látsz rajta. Az akksi intenziv használat mellett 1 napot simán kibir, és gyorsan fel lehet tölteni. Ha játszani szeretnél rajta a kisebb játékokat simán viszi(Angry Birdstől a NFS Shift-ig) viszont a nagyobb játékokat mint a n.o.v.a, fifa2010, gangstar sajnos vagy a szinek nem jók, a gyengébb 3d gyorsitó miatt, vagy a kijelző felbontása kicsi. Zenelejátszó nagyon jó, a 5.1-es hangzás brutális. Galéria nálam néha nem tölti be a képeket, ilyenkr vissza kell lépni és újra megnyitni kb 4 sec-et vesz igénybe. Szerintem megéri az árát, bár én előfizuval vettem, de abban az árkategóriában szerintem magasan a legjobb. Egy ideig biztos nem cserélem le. Remélem tudtam segiteni :) Üdv,
2011. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszi ezt a részletes tájékoztatót;)Meggyőztél!:)

2011. ápr. 2. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!