Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vélemények? (LLENT)

ZTE Blade vélemények? (LLENT)

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri ilyet vennem vagy inkább x8at mi a véleményetek?Melyik jobb mivel és mivel rosszab.

Esetleg ha ilyen telefonod van írhatnál róla mit szeretsz benne és/esetleg mit nem.


2011. márc. 11. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ZTE Bladem van és nagyon szeretem :D semmivel sem tűnik ócskábbnak mint egy "minőségi" (minőségről nem, inkább tudásról beszélünk a ZTE Bladenél)

Viszont nagyon gyorsa és megbízható, 512MB RAM és ROM, 600Mhz-s proci! és azt hiszem hapsz hozzá egy 2GB-os memóriakártyát, ha esetleg olvastál régebbni fórumokat ott írhatták hogy van pixelhibás telefon de az csak az első 2-3 szállítmány volt, mostmár nincsen, egyébként ha filmet szeretnél rajta nézni(én pl youtubeon nézek rajta és nagyon éles képet ad) arra is megfelelő, kapsz egy közepes minőségű headsetet is hozzá. én azt ajánlom.

Az x8ról meg csak annyit hogy és sosem bíztam a Sony Ericsson telókban..2 sonym volt és azok nagyon hamar(3-4 hónap) alatt tönkrementek.

2011. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó... Nekem is az van, mondjuk kütyübolondoknak és örökké buherálóknak tökéletes...

Filmet, konvertáltat viszi, most 8 GB-os kártya van benne, tele van a 3 navi programmal, de még messze nincs "kész" (azt hiszem sose lesz), eddig tökéletes. Mi a rossz benne? Nem tudom, jó...

2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!