Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade vagy SE x8?

Zte Blade vagy SE x8?

Figyelt kérdés
ez a két telefon közül nem tudok dönteni, bár még az x10 mini pro-ba is gondolkodok de inkább ez a két telefon között gondolkodom. Szerintetek melyiket válasszam?
2010. dec. 23. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Galaxy 3!
2010. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz, de a galaxy 3 nem érdekel:)
2010. dec. 23. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Blade. Sokkal nagyobb kijelző, nagyobb RAM-ROM, holnap jön rá ki japán Froyo, januárra itthon is hivatalos frissítés lesz.
2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem, kösz:)
2010. dec. 23. 18:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos, én is e kettő között gondolkodtam egy kis ideig, végül az X8 mellett döntöttem.


Az előző válaszolónak ha úgy vesszük igaza van, a Blade-nek nagyobb és szebb a kijelzője, viszont a RAM az ugyanannyi benne mint az X8-ban (256MB) a proci szintén megegyezik a két telóban. Szóval elvileg jobb a Blade, főleg a kijelző miatt, meg Blade-re sokféle főzött ROM van és hamarosan jön rá a hivatalos 2.2 is, míg X8-ra csak 2.1 van.. Viszont olvastam róla elég sokat, és rengeteg Blade-nél tapasztalható hogy a kijelzőn előfordul néhány pixel hiba, melyek alig láthatók és elvileg gariban cserélik is de lehet az is ugyanolyan lesz. Nálam pedig nem fér bele egy új telefonnál h bármilyen hibája legyen gyárilag. Én emiatt riadtam vissza kicsit a Blade-től és inkább választottam az X8-t, meg azért a Sony Ericsson-ban jobban bízok mint a ZTE-ben. Szóval a megbízhatóság miatt az X8 mellett döntöttem.


Egyébkén a Blade-el kapcsolatban itt elég sok infót találsz: [link]

Itt olvashatsz a feljebb említett kijelző hibáról is.

2010. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hopp, úgy néz ki hogy az utóbbi napokban változtak a dolgok, elvileg a jelenleg forgalmazott Blade készülékekben már 512MB RAM van. Biztosan jó készülék a Blade, de hallottam vele kapcsolatban 1-2 negatív dolgot is (pl. az említett kijelző hiba) ezért annyira nem bízom benne, de ettől még jó választás lehet.


Előző voltam

2010. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) hát abban tényleg igazad van, hogy egy új telónál az ember annyit elvár, hogy hibátlan legyen.
2010. dec. 23. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első szállítmány volt hibás, azoknak volt greyscale és pixelhibájuk, az újnak viszont már kifogástalan a kijelzője.
2010. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és az újaknak tényleg 512ramjuk van?
2010. dec. 23. 21:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, 512 Mb RAM van bennük.
2010. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!