Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól csináltam? (mobil facebook)

Jól csináltam? (mobil facebook)

Figyelt kérdés

Szóval ma küldettem egy sms-t a facebook.hu-ról a telefonomra, meg is jött egy ilyen szöveggel: Nézegesd a facebookot adatforgalmi díj nélkül!

aztán a link: 0.facebook.com


erre rámentem, bejelentkeztem, és kiírtam valamit az üzenőfalamra, aztán kiléptem.

mikor megnéztem gépen, a bejegyzésem alá az volt odaírva, hogy "Mobil web használatával". A többi mobil-facebookos ismerősömnek ilyenkor a "facebook mobil használatával" felirat van ott. akkor most csesztem el pénzt, vagy nem, és továbbra is csinálhatom így? ha igen, akkor mit rontok el?


2010. dec. 8. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindjuk van Net Start előfizetésed?
2010. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nincs, sőt semmi ilyesfajta előfizetésem nincs.
2010. dec. 8. 20:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, hanem olvasd vissza a témában feltett kérdéseket.
2010. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nagyjából 50 mobil facebookos kérdésen rágtam át magam, 5 oldalt végigböngészve, és MINDNÉL azt találtam, hogy keress vissza. olyat meg egyet se láttam, ahol lépésről lépésre áttekinthetően leírta volna valaki, hogy mi merre hány méter. tehát ha nem fizetek elő egy akármilyen netcsomagra, akkor a facebookot nem használhatom ingyenesen?
2010. dec. 8. 20:29
 6/16 A kérdező kommentje:
a linkeléses válaszokat légyszi mellőzzük.
2010. dec. 8. 20:32
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Fontos tudnia, hogy adatforgalomra alkalmas mobiltelefon vásárlásakor a Net Start adat-díjcsomagot automatikusan bekapcsoljuk, így ha nem választott eltérő adat-díjcsomagot, akkor díjköteles link esetén a Net Start díjszabása szerinti adatforgalmi díjat kell fizetnie."

tehát nálam ezek szerint automatikusan bekapcsolták. ezek szerint mindkét feltétel adott ahhoz, hogy ingyen facebookozhassak. hol a hiba?

2010. dec. 8. 20:37
 9/16 anonim ***** válasza:

Ugye hogy tudsz olvasni.

Hívd fel az ügyfélszolgálatot és olvasd fel nekik a kis válaszod.

2010. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell bunkónak lenni. csak annyit kérdeztem, hogy most ment-e el pénzem, vagy nem...
2010. dec. 8. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!