Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S vagy Samsung...

Samsung Galaxy S vagy Samsung Omnia 7? (vélemények, tulajdonosok)

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

a galaxy s ben nincs giroszkóp tehát ha elfordítod a telefont nem fordúl el a kép mint 1 sima telefonban szerintem ez azért elvárható lenne egy 140,000ft os telótól szeritnem a az omnia 7 a jobb


Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocs de nézz már meg egy videót pl: http://www.youtube.com/watch?v=r9PTB5wW3gg ezt 7 perc után ott van az elforgatja a qwerty billentyűzetet
2010. nov. 23. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Galaxy S. Egyenlőre az android még jobb mint a WP7.
2010. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kriss06 ***** válasza:

18:11 Na te is egy jó nagy hülye vagy.

A WP7 az egy tök új rendszer eddig dicsérik a szaklapok (bár személy szerint nekem hiányozna a bluetooth-os fájlküldés) de ha vársz egy kicsit lejjebb a telók ára és bejönnek újabbak.

Az android pedig egy "öreg motoros" ami már sokszor bebizonyította, hogy kiváló oprendszer, és az alkalmazásboltja is jobb (még). Én inkább ennél maradnék de nekem tapasztalatom=0 csak egy rakás tesztet olvastam.

2010. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!