Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan még aki Huawei...

Van olyan még aki Huawei telefont vesz?

Figyelt kérdés

Szerintem csoda hogy még gyártják őket

Régen nekem is Huawei volt, jó telefonnak tartottam, de amióta nincs google rajta azóta mintha meghalt volna nálunk. Szolgáltatóknál is alig van.

Mondjuk nekem már nem is tetszene, túl Xiaomis, már megszoktam a stock Androidot


ápr. 23. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van.
ápr. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy van. Egyébként van még rajtuk Google.

Viszont már itt az új Harmony OS, a Huawei saját fejlesztésű mobil operációs rendszere, ami ha jól tudom most még valamennyire Android alapú, aztán később ezt megszakítja és teljesen független lesz. Na akkor már elképzelhető, hogy nem lesznek rajta Google szolgáltatások alapból...

Jelenleg nem tudom milyen állapotban van, még elég fiatal rendszer.

ápr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, nyomatják a reklámokat milliókért, de csak áll a készlet évek óta a raktárban, még rendelnek is újakat teljesen feleslegesen, mert mindenki úgy gondolkodik, mint te...
ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es nincs rajtuk google, a p40 liteon nincs az újabbakon se valószínű
ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Aktív Szál ***** válasza:
81%

Persze, hogy van. Az, aki csak Facebook/Instagram/Tiktok hármasra használja és nem használ gmail címet.

Egyébként nekem is Huawei volt, nagyon jól kiforrott telefonok voltak, amíg a narancsbohóc Trump ki nem nyírta őket. Google nélkül fabatkát sem ér, és igen, rá lehet hackelni csomó dolgot, de az nem ugyanaz.


Nekem valahogy sikerült mindig eltalálnom, melyik telefongyártó fog eltűnni. Még a hőskorban Siemens telefonom volt, a Siemens leállt. Aztán SonyEricsson, azok is leálltak. Utána okostelefonból LG, már ők se nagyon gyártanak. Aztán jött a Huawei, amit Trump kinyírt. Ezért is vettem most iPhone-t. Az legalább ugyanolyan rendszerrel megy az új telefonokon is és nem valószínű, hogy kinyírják.

ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huawei-em van.


A legtöbb Google alkalmazás működik rajta, hiába nincs GMS.

ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Huawei jobb szerintem a most trendi Xiaominal
ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem fontos a google az veszi. Illetve sikerült a honir almárkájukat hivatalosan függetleníteni, így arra újra mehetnek a goofle cuccok. Tehát a honor az új fegyvere a huawei-nek a google-sok világában.
ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honor*
ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!