Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S23 prémium kategóriás...

Samsung S23 prémium kategóriás telefonnak számít? Megéri megvenni most?

Figyelt kérdés

jan. 24. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Prémium kategóriás telefont nem éri meg venni, csak akkor, ha dolgozol vele, és visszakeresi neked az árát 1-2 év alatt. Például fotós, videós tartalmakat gyártasz, és szükséged van arra a 10-20 százaléknyi plusz minőségre, tudásra, amit egy ugyanolyan márkájú, de lejjebb pozicionált, és emiatt felébe kerülő telefon tud.


Ha nem gazdaságilag kérdezed, hogy megéri-e, csak nem tudod a szó jelentését, és így kérdezed, hogy érdemes-e ilyen telefont venni, hát azt neked kell eldönteni. Én nem vennék, mert sajnálok ennyi pénzt kiadni valamire, ami az emberek nagy részét olyan mértékben rabul ejti, hogy terápiára kellene járniuk, ahol kezelhetik ezt a függőséget.

jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

A piac egyik legjobb telefonját kapod, viszonylag jó méretben.

Én iPhone 15 Pro-t vennék helyette, de az S23 is nagyon jó.

jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én felsőkategóriának mondanám. Az Ultrát pedig csúcsnak. Szerintem a telefonoknál nem beszélhetünk prémium kategóriáról.
jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van itt is prémium csak hamar elévülnek, max fél évig prémium mivel az Apple és a Samsung pont más időpontban adja ki a flagship-jét.
jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A “prémium” kifejezés minőségben használható, nem kategóriában! Az S23 és S23+ felsőkategóriás telefonok, az S23 Ultra pedig csúcskategóriás.


Miért ne érné meg megvenni? Csak 1 éves típus, szinte még “fiatal”, és legalább 6 évig tutira kapni fog támogatást! Csak azért, mert most megjelent már az S24-es széria is, még nem jelenti azt, hogy az S23 elavult lenne, ráadásul az S24-es széria hardveresen szinte ugyanaz, csak pár apró módosítás, az újítást leginkább az AI mesterséges intelligencia -chip adja, és a vele járó extra funkciók!


Én most tavasszal készülök új telefont venni, S23+ az álmom. Ahogy megnéztem az S24-es modelleket, annyira nem fogtak meg, számomra például nem éri meg egyik se azt a plusz pénzt!

jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát ***** válasza:
S23-asom van. Mindent tud, amit egy mai telefonnak tudnia kell. Még telefonálni is lehet vele. Megérte? Nem tudom. Azért vettem, mert sose volt még felső kategóriás telefonom, kíváncsi voltam, hogy milyen. Tömören: fasza :)
jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!