Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek mi a véleménye a Samsung...

Kinek mi a véleménye a Samsung WF 0600 NXW típusú elöltölltős mosógépről?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, szerintem maga a gép megbízható. Amúgy ez egy teljesen alapgép.

Az egyetlen baja:

[link]

Túl kevés a programja.

15 perc gyors - nem ér semmit, mintha nem is lenne

Baba ruha - magas hőfokos és túl hosszú mosás, semmi mai ruhát nem lehet ezen mosni

Kézi mosás - túl gyenge, semmit sem ér

Így kb. 3 használható program van a gépben: pamut, műszál és napi mosás.

Szóval ez csak teljesen alap mosáshoz jó ez a gép.

A legnagyobb kérdés:

vannak olyan felsőid, amiken nyomott mintázat található? Azokra a rávasaltakra gondolok. Ha van akkor gyorsan felejtsd el ezt a gépet. Ebbe nincs kímélő program, ami sok vízzel mosna, a nyomott mintázatokat kitöri pár mosás alatt ez a gép. Ez a legnagyobb baja. Ha nincsenek ilyen felsőid, ruháid, nyugodtan vedd meg.

Ha vannak olyan ruháid, amiken félted ezeket a nyomott feliratokat, akkor vagy drága Samsungot kell venned, vagy vegyél Zanussi, Electrolux gépet, esetleg Whirlpoolt.

Ezek a gépek kevés összegért is sok programot tartalmaznak.

2013. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát az nagy baj hogy nincs benne kímélő mosás.
2013. jan. 12. 20:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Kerestem neked 2 tuti jó gépet. Mérföldekkel jobb, mint a Samsung:

Lg F1291LD

[link]

vagy

LG F1088LD

[link]


Mind a kettő Direct Drive motor, a motor közvetlenül a dobra építve, halk, nincs ékszíj.

Súlyérzékelő a pamut és műszál programoknál. Később, ha probléma lenne a súlyérzékelővel vízkő lerakódás miatt például, akkor is tudod használni, mivel csak 2-3 program használja ezt a funkciót, a többi enélkül működik.

Programtáblázata:

[link]


-30 perces gyors, jobb, mint a Samu 15 percese ugye

Kímélő: sokvizes kímélő program, amiből ha kiiktatod a centrifugálást, akkor nemcsak a végéről, hanem a mosás végén és az öblítések végéről is elhagyja a centrit(!), illetve ez a program a dobot rövidebb ideig forgatja.

Takaró program: ez is sokvizes kímélő mosás, de erősebb, mint a sima kímélő. A dob több ideig mozog, mint kímélőnél, illetve a centri kiiktatásával csak a végéről hagyja el a centrifugálást.


Szerintem te is látod, hogy ezek a gépek mérföldekkel jobbak, mint a Samsung semmit sem tudó gépei.

2013. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként azért hagytam ki az LG-t az ajánlottakból, mert láttam, hogy 80 ezer körül nézted ki a Samsung gépet, az LG-k pedig még másfél évvel ezelőtt nem voltak 100.000Ft alatt. De látom, már kapni 80.000Ft körül. Így szóba jöhet nálad is.

Mi másfél éve vettünk LG-t 100.000Ft-ért, de nagyon bevált eddig, sokkal jobb, mint az előtte használt Whirlpool, ami pl. penészedett, ez pedig nem. A nővéremnek olyan alap Samsungja van, mint amit Te néztél. Jónak jó, tartós, működik, csak nem tud semmit.

Ezek az LG-k sokkal jobbak, többet tudnak minden téren.

2013. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgyértem az elsó hozzászólásomból ezért hagytam ki az LG-t. Ugye ajánlottam a Zanussit, Electroluxot, (Whirlpoolt is), erre ajánlottam utána 2 LG gépet. Furán jött ki. Amikor még mi vettük nem voltak 100000 alatt ilyen gépek.
2013. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyorsan rákerestem! Nagyon szuper, ugyanis a Media Marktban az egyik pont csereakcióban van holnap zárásig! Így az LG F1088LD csak 78 990-be kerül.
2013. jan. 12. 22:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Az 1088LD annyiban rosszabb a másik linkelt géphez képest, hogy a centrije "csak 1000". Bőven elég amúgy.

Viszont nem tudom zavar-e, de nincs rajta kijelző, nem tudod rajta követni, hogy hol tart éppen. Nem tudom ez téged mennyire zavar. Bocsi, én is most vettem csak észre. De nyilván látszik, hogy többet tudó gép ennek hiányában is, mint a Samu.

Ha ez zavar, és kijelzőset akarsz, akkor a másik LG maradt, vagy nézd meg a Zanussi gépeket itt:bemutató vidó is indítható


[link]

2013. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyik se zavar, mivel ami most elromlott az csak 900-as volt, az meg hogy nincs rajta kijelző, hát annyi legyen a legkisebb gondom :)
2013. jan. 12. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem jó lesz, ezek alapján is:

[link]

2013. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megvettük! :)
2013. jan. 14. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!