Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mivel mossam ki a mosógépet?

Mivel mossam ki a mosógépet?

Figyelt kérdés

Felültöltős automatáról van szó.

Már hónapok óta az ajtó belseje, ahol az öblítő és mosószer adagoló van, olyan, mintha penészes lenne. Még a gumis résznél is olyan. Próbáltam már sokmindennel eltüntetni, de nem segít. Van valami ötletetek?


2009. jan. 18. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ecettel.
2009. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy mi az a sok minden amit próbáltál. Több szempontból hasznos lehet ha veszel egy liter ecetet, beöntöd a gépben és üresen egy magas hőmérsékletű programon átmosod a gépet. Célszerű, a gép ajtaját használaton kívül nyitva hagyni, hogy ki tudjon száradni.
2009. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én üresen,egy liter ecetet öntöttem a mosoporos fakkba,és 90fokon kimostam.(a semmit):-)
2009. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap kipróbálom.
2009. jan. 18. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
mosógépmosó mosógéppel
2009. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem semmi nem jött be eddig! Álltalában le lehet szedni a mosópor adagolót(nekem legalább is), amit beáztatok és ugy ki lehet súrolni üvegmosóval! Ha valaki tud jobbat én is várom az ötleteket!:)
2009. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam az ecetet... hát semmit nem ért:( ugyanolyan penészes az egész:S pedig 1 litert beleburítottam, 95 fokon ment a masina.

A mosószeradagolót én is le tudom venni, de sajna nem sikerül a belsejét kipucolni:( még a citromsav is kevés:S

2009. jan. 24. 17:50
 9/9 anonim válasza:
100%
A mosóporadagolóba öntsetek forrásban lévő vizet, és feloldja az öblítőt, mosóport. Nem tudom segít e ez amosóporon, szerintem ez nem penész,csa rárakódott a mosópor meg az öblítő. Vízkőoldó egy idő után leoldja azt is
2009. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!