Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit IWSD 60851 típusú...

Yo Peet kérdése:

Indesit IWSD 60851 típusú mosógép, ami programok közben nem fűti a vizet. Hol lehet hozzá kapni szenzorral szerelt csere fűtőszálat? Google-n csak "üres", szenzor nélkülieket találtam ehhez a mosógéphez.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy Indesit IWSD 60851 típusú mosógép, ami programok közben nem fűti a vizet.

Rákerestem interneten a csere fűtőszálra, azonban az összes ehhez a típushoz való fűtőszál "üres", vagyis nincs benne hőmérséklet szenzor.


A kérdésem a következő:


Hol lehet hozzá szenzorral szereltet kapni?

Ha nincs így egyben, akkor milyen szenzor való hozzá? A szenzort hogy kell beleépíteni?


Köszönöm előre is!



máj. 18. 18:25
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy átrakható az eredeti, csak a javításnak ez a módja számomra mindig abszurd.

A hibás alkatrészt méréssel behatárolod elvileg.

Veszel egy új fűtőbetétet és kiderülhet, hogy nem is az a hiba oka. Ennek semmi értelme.

máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szervizmérnök úr!

Ki lett mérve a fűtőszál, 0 ohm. Azzal van gond. Nem értem az okoskodásod, gondolom az fáj, hogy nem Téged vagy valamelyik lehúzós szervizes haverodat hívtam egyből, hogy a 3000ft-os javítást, 30.000 Ft-ért csinálja meg. Nagy szervizes lehetsz, ha fogalmad nincs, hogy a régi szenzor áttehető vagy sem.

De azért köszönöm, remélem jobban aludtál este, hogy Te jól megmondtad :D

máj. 19. 15:10
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz, a szakadt fűtőszál nem 0 ohm, zárlatos pedig nem tud lenni. Testzárlat más fogalom, ott pedig bizonyos más paraméterek játszanak, nem részletezem.

Ha egyszer nem vagyok háztartásigép-szerelő és még olyan "haverjaim" sincsenek, akkor csak képzelődtél.

Nekem van egy feltételezésem, hogy mit néztél be, de úgy látom, nem kell a szakmai segítség.

máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ki lett mérve a fűtőszál, 0 ohm. Azzal van gond."

Biztos? Ennek nagyon minimális az esélye. Vagy pedig rosszul írtad le. Vagy a mérés körül nem volt valami rendben.

máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!