Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet szét tudom szedni...

Mosógépet szét tudom szedni és jól összerakni?

Figyelt kérdés
Van egy Euronova Eudora 600 típusú mosógépem. Több tisztítómosás után is foltos lesz a mosott ruha, másrészt a mosószeradagolóból folyik a víz. Szerintem szét kell szedni és megtisztítani, viszont nem vagyok egy barkácsolós típus, de valahol jó lenne elkezdeni. Ha szétszedem, hogy kell szétszednem? Hogy kell megtisztítanom? Hogy kell összeraknom?
máj. 10. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ezt te sem gondolhattad komolyan.
máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Tisztítani csak ott tudod, ahol hozzáférsz és írja a használatutasítás hogyan kell.

Szűrő, öblítő tároló, csatlakozás stb.

Belül a mosógép szerelő se fogja kitakarítani, erre való a tisztítószeres mosás.

máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha bizol magadban, láss neki. Érdemes minden kisebb lépéseidet foton, filmen követhetövé tenned.
máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Az Eudora a(z osztrák) gyártó:

[link]

az Euronova a készülék-sorozat, a 600 a modell (más néven EU 352/06) - itt érhető el a kézikönyve:

[link] _files/ugd/7b81e9_6470fcd344a8488b87306340b1093dbf.pdf

aminek a 8. oldalán szerepel hogy végfelhasználóként hogyan tudod tisztítani illetve karbantartani a berendezést.


Itt:

[link]

pedig a szerviz-kézikönyve, robbantott ábrákkal, alkatrészjegyzékkel, kapcsolási rajzzal, programtáblával.


De szerény véleményem szerint nem kell szétszedni ahhoz, hogy ki lehessen tisztítani - erre vannak mosógéptisztító szerek.

máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
88%

Szétszedni sikerülhet. Az a könnyebb.

A sokadik szétszedett készülék után már az összerakás is akár.

máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!