Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos átfolyós vízmelegít...

Elektromos átfolyós vízmelegítő vagy mini bojler?

Figyelt kérdés
Családi házban egy másodlagos fürdőszoba csapjához sajnos nincs elvezetve a bojler, így ide keresek egy megoldást. Ritkán lenne használva, max napi 0,5-1 liter melegvíz (többnyire fogmosáshoz), ezért is néztem ezeket az elektromos átfolyós melegítős csapokat. Sajnos viszont nagy a teljesítménye és a konnektor amibe be lenne dugva 2300w-ot bír el elvileg (amit néztem annak 3kw a névleges fogyasztása), illetve még egy 700 w-os fűtőventilátor is menne róla. Kérdés tehát, hogy jól gondolom, hogy egy ilyen átfolyós melegítő esélytelen? A másik opció egy 5l-es bojler, aminek max 1.5kw a fogyasztása, tehát az még jó is lehet. Mit javasoltok? Van egyéb megoldás is esetleg?
2023. nov. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Átfolyóst választanék, az csak akkor fűt ha használod. A bojler elég sokat eszik hőntartás kapcsán is.
2023. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 amper teljesítményetek megvan? Ha igen, akkor ha nincs messze az elosztótábla kihúzatnék villanyszerelővel egy új szálat csak a vízmelegítő részére, megfelelő konnektorral. (előző voltam)
2023. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 arpi1969 válasza:
100%
2023. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!