Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t ajánlotok?

Milyen GPS-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom volt már itt fenn biztos vagy 800 ilyen kérdés, de valami mást szeretnénk.

Sok szempont van, úgyhogy a személyes tapasztalatokat szívesen látom.

Szóval maga a kütyü igazából mindegy milyen, csak ne gagyi, 1 év után elromlós legyen. (Az árakkal sajnos nem annyira vagyok tisztában, de lehet relatíve drágább is.) Még annyi, hogy napfényben is jó ha lehet látni a kijelzőjét.

A szoftver részében pedig egy teljes EU térkép kéne, és nem tudom hogyan működik ez, de az aktuális forgalmat jó ha figyelembe veszi utazás közben (ehhez nem tudom kell-e internet vagy magától tudja).

Előre is köszi! :)



2016. júl. 23. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha forgalmi infók is kellenek, akkor mobiltelefonos gps alkalmazást - de ezt azért mondom, mert az autókba építettekkel még nem találkoztam.

Igo navigationt már meg lehet venni teljes EU térképpel, forgalmi infókkal 10 rúpia. Nagyon jó, offline is megy. Aztán here maps, meg Waze, ezek ingyen tudják a forgalmat, ráadásul a waze verhetetlen ebből a szempontból.

2016. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mobilos appot direkt nem szeretnék. Jó lenne, ha lenne egy külön dolog, a mobilnak kisebb is a kijelzője (és a telefonom sem olyan jó), nameg külföldön mobilnetezni az rohadt drága. Köszi a választ azért és a Waze-t én is ismerem amúgy, és Budapesten pl rohadt jó, csak szeretnék egy teljesen külön jó szuperáló cuccost. Ha tudtok segítsetek légyszi! Köszi! :)
2016. júl. 24. 01:32
 3/6 vatafak ***** válasza:

A forgalmi infón bukik meg az olcsósági igényed. Van persze Garmin meg TomTom meg mittomén amik ELVILEG kapnak traffic infót FM-en keresztül de közelébe sem érnek a Waze-nek.

Én vennék egy használt nagyképernyős régebbi mobilt (S4 vagy ilyesmi), Vodás netkártyát ( a roaming megszűnt az új vodás előfizetéseknél) . Rápattintanám a Waze-t és a Here-t (ezt letöltött eu térképpel) oszt csá

2016. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megértem az érveidet, és elgondolkoztató. A Vodafon-t nem annyira ismerem, de majd utána nézek. Még valamiért mindig a sima GPS mellett állok, de majd meglátjuk...

2016. júl. 24. 12:31
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 5 colos Garmin van, 40ezer volt, teljes EU, ingyenes élettartam frissítéssel. Azelőtt Navon volt IGO-val, de a Garmin sokkal jobb, egyszerű, viszonylag jó a kijelzője napfényben is, bár nagy fényben nem is tudom van-e olyan, ami jól látható. Ehhez van antenna, bár sosem használtam, nem hiszem, hogy a nem telefonos gps ebből a szempontból megbízható-e,szerintem nem működik.
2016. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt! :)
2016. júl. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!