Kétféle kamerát keresek filmezésre külön-külön max.300 000 Ft-ért. Melyik kamera készíti a legjobb lassított felvételeket ezen az áron, ill. melyik a legjobb vízalatti kamera?

Figyelt kérdés

Főleg DSLR-ek és egyéb 35 mm-es kamerák érdekelnek a filmes hatás miatt, tehát sportkamerák kizárva. Az a baj a vízalatti felvételekkel, hogy nem találok megbízható tokot vagy housingot a mostani kamerámra csak milliós magaslatokban. Ezért érdekelne egy kimondottan vízalatti kamera jó képminőséggel és zoomolási, fókuszálási lehetőséggel.

A lassított felvételnél is a képminőség és a minél nagyobb fps szám a lényeg. Előre is köszi!


2015. jún. 29. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj meg, minden tiszteletem a tiéd, de ismeretlen, sokszor hozzá nem értő emberektől (tisztelet a kivételnek) vársz tanácsot gyakorlatilag 600000 forint elköltéséről. Persze gondolom autót is vettek már itteni tanács után, meg vannak erre példák, de szerintem ez pont olyan témakör ahol valami képzett szakember segítsége többet számítana. Még egyszer mondom, ettől függetlenül jöhet még nagy tudású segítő kolléga itt is.
2015. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem haragszom, megértem, valóban nagy összegről van szó. Szerencsére nem vagyok egy technikai analfabéta, ezért itt úgymond csak példákat vártam, amik alapján elkezdhetem a keresést, mert őszintén szólva nincs semmi, amin elindulhatok. Beírtam a keresőbe olyanokat, hogy "best underwater camera", "best high-speed camera" és vagy a legolcsóbb, legmihasznább, párezres nyaralókamerák jöttek föl vagy az 5 millió+os monstrumok. Az is lehet, hogy nincsenek is ennyiért kimondottan vízálló kamerák, hanem venni kell egy tokot (ami 1 milliónál kezdődik, ha azt akarom, hogy a második merítésnél ne ázzon be a kamera).

Egyébként valószínűleg csak az egyiket fogom megvenni, csak még nem tudom, mit szeretnék jobban: víz alatt filmezni vagy lassított felvételeket készíteni...

2015. júl. 1. 01:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha neked csak a fullframe kamerák jönnek szóba

akkor azt a 600000-ret 1 kamera/fényképezőre kölsd,

mert ennyiért nagyon nincs választék fullframe kamerák között.

2015. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!