Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Repülőgépek fotózására milyen...

Repülőgépek fotózására milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig csak telefonnal fotóztam viszont ajándékba kaptam egy Nikon Coolpix B500 típusú fényképezőkgépet mert egyik rokonom nem használta. Tudom, hogy ez egy belépő szintű fényképezőgép, de nagyon megtetszett a fotózás ezért kicsit komolyabb gépre ruháznék be. Rászoktam a repülőgépek fotózására és legalább olyan gépet szeretnék amellyel jó minőségben tudnám őket lekapni. Max 500.000Ft-ig gondoltam, de sajnos nem értek hozzá, hogy milyen lenne a megfelelő számomra.
máj. 1. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a cargodombon akarsz spotterkedni, akkor nem kell túl komoly technika. Elég egy belépső tükrös, vagy milc és 1-2 obi, 200-300mm-ig.
máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem onnan szeretnék, legtöbbet erkélyről amelyek jönnek fölöttem.
máj. 1. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Használtan 500ból egy Lumix G9 és egy Leica 100-400 szerintem simán kijön. Esetleg egy kétszerező is, ha gyártott ilyet a lumix
máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nnnn5555 ***** válasza:

Ha mozgó járművet fotózol messziről, akkor kelleni fog stabilizált obi és váz is.

A 3. válaszban említett gép ilyen, de az említett obi drága, viszont van olcsóbb is, pl Panasonic Lumix G VARIO 100-300 OIS

máj. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
500000 a keret. Abból használtan ne jönne ki amit írtam? Meglepne. De csak tetszik a rendszer, nem ezzel fotózok. Nem tudom
máj. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nnnn5555 ***** válasza:
Szerintem nem, de ha igen jó választás.
máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit több, de egy max két hónap spórolással megvan
máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!