Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet kapni olyan szerkezetet...

Lehet kapni olyan szerkezetet ami a hagyományos villanyfoglalatból sima konnektorra alakítja át a csatlakozást?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most rákerestem, lehet kapni, de EU alzatosat nem láttam. Ha fontos, akkor megrendeled külföldről, és egy átalakítóval használod.


[link]


[link]

2014. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudnál hozzá átalakítót is küldeni?
2014. júl. 9. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak átalakítók.

2014. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hogy hívják az ilyen átalakítót?
2014. júl. 9. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Szóval kell egy ilyen E27 foglalat -> dugalj átalakító, és egy ilyen


[link]


konnektor átalakító.



De nálunk még nem láttam, csak most, hogy rákerestem a neten. Szerintem jobban jársz, ha veszel egy ilyesmi lengőaljzatot:


[link]


És egy rossz kompakt fénycső házának az alsó felével összeházasítod. Bekötöd, kétkomponensűvel kitöltöd és kész.

2014. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is azt csinálnám de van a családban egy "szakember" (legalább is annak vallja magát) így ő csak mindent szakszerűen csinál, nincs is azzal gond de az ilyeneket
2014. júl. 9. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:

De ha szakember, akkor minek akar lámpafoglalatba konnektort? Mert ez egyébként elég abszurd dolog.


Az biztos hogy a gyári átalakítós megoldás nem lesz olcsó dolog.

2014. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Campingba kéne ahova megyünk
2014. júl. 9. 22:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem hinném, hogy megéri ennyit költeni. Vagy a házi barkács megoldás, ami gondosan elkészítve pontosan ugyanolyan jó, vagy pedig a mellőzése a dolognak. De 100W-nál sokkal többet ne várjatok ezzel a megoldással. Azért nem hegesztésre való, de gondolom nem is ez a cél a kempingben :D
2014. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem, mivel csak a komhában van rendes konnektor ezért kéne a szobába, ahol van 2 égő. Telefontöltésre, ventillátorra, 2.0-ra esetleg laptoptöltésre kéne, természetesen nem egyszerre
2014. júl. 10. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!