Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vettem magamnak...

Mit csináljak? Vettem magamnak egy PS 3-at, de a szüleimből elegem van! Összekuporgattam a pénzt, megvettem, de a szüleim alig engedik, hogy játsszak vele.

Figyelt kérdés
Azt csinálják, hogy amikor nincsenek otthon, akkor elviszik a kontrollert, hogy ne is tudjak játszani. Folyton baszogatnak amiatt, hogy miért játszom, mennyit, pedig nem is szoktam sokat. Naponta maximum(!!!) 3 órát, de nekik ez is baj. Elegem van a piszkálódásból, megőrülök tőlük! Ráadásul a tanulmányi eredményeim is jók, meg heti 4 edzésem van.

2014. jan. 24. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy másik konrollert(elég valami olcsóbb) és cseréld ki. legyen nálad a jó, és majd elviszik a másikat. más ötletem nincs. beszélni gondolom nem lehet velük, hogy miért csinálják
2014. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manutd84 válasza:
100%

Ha tényleg nem megy a tanulás rovására akkor nem értem miért ellenkeznek?!

Sok szülő elég begyöpösödött és nem értik meg,hogy minden embernek szüksége van kikapcsolódásra. Kinek ez,kinek az a hobbija...

2014. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit #1 írt az a legjobb.

Ilyen szülővel nem lehet beszélni, logikát nem értik meg, szóval át kell őket verni.

A gond az, hogyha nem ugyanolyan joystickot veszel, akkor lehet észrevennék, ha az új gagyibbat adnád oda nekik, viszont ha az eredetit adod oda akkor neked a gagyival kell játszani. Oké, a semminél lehet jobb, de ezt ki tudja.


Ha meg a PS3-ra is össze kellett kaparászni a pénzt, akkor gondolom nincs 12-13 ezred egy új DualShock 3 kontrollerre, de még használtan is 7 ezer körül vannak.


És vigyázz, mert ha egyszer lebuksz, akkor már tudni fogják, hogy vehetsz másik kontrollert, és később jobban figyelni fognak az ilyenre.

2014. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Örülniük kellene ,hogy nem füvezel,meg részegen dézsmálod a tárcájukat mint a sok csicska kortársad! (ha már betöltötted a 10et,helytáll a mondat)
2014. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2014. jan. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!