Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rtlmost-on miért nem tudok...

Rtlmost-on miért nem tudok videókat megnézni? 3222-es hiba. Help.

Figyelt kérdés

Megpróbáltam Google Chrome-on és Explorer-en is, bejelentkeztem az oldalra. Hiába akarom megnézni a sorozatokat, ezt írja ki:

Kód: 3222 -


Ez a hibakód akkor jelenik meg, ha a lejátszó nem tudja elérni a tartalmat. Lehetséges, hogy nincs meg a gépen az un. policy fájl. Ebben az esetben érdemes wireshark-ot használni.

Kitépem a hajam, valaki segítsen.



2012. szept. 26. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyfolytában a Silverligth legújabb verzióját kérte az RTLmost, ami az istennek se akart normálisan letöltődni. Aztán addig kínlódtam, hogy rájöttem, le kell törölni a régebbi verziót, mielőtt az újat telepíti az ember!

Chrome12 kell hozzá, de az IE-nek is jó ha a 10-es verziója van fenn!

2012. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en frissitettem az uj silverlightra, de ettol meg altalaban 4-5. probalkozasra szoktak csak elindulni a videok, egyebkent meg jon valami hibakod, es nem is mindig ugyanaz
2012. szept. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pánczél lászlo válasza:
mérijen fos artl most
2013. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én bármit csinálok már semmit se csinál:( ki vagyok tőle.
2013. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok én most nézem az M1 adását online (Sochi olimpiát)nekem is ez volt a bajom próbáltam újra tenni semmi aztán megnyitottam a Ms Silverlight-ot és ott a mentett beállításokat töröltem ezután bejött az adás nem tudom, hogy véletlen vagy tényleges megoldás ez de meg kell próbálni! Üdv
2014. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!